04.12.2021

שבת

ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי (מימין) מעניק תעודת הוקרה למנהל המרכז הרפואי לגליל פרופ' מסעד ברהום (צילום: רוני אלברט)

ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי העניק בתחילת השבוע תעודת הוקרה למנהל המרכז הרפואי לגליל פרופ' מסעד ברהום ונרתם לסייע לקידומו ולפיתוחו של המרכז הרפואי

משה קונינסקי העניק את תעודת ההוקרה ל פרופ' מסעד ברהום ואף נשא דברים במהלך מפגש ראשי רשויות ואישי ציבור מהאזור, בנושא חדשנות והתמודדות עם אתגרי השנים 2021-2020, תוך מבט לעתיד שהתקיים במרכז הרפואי.

משה קונינסקי התגייס יחד עם ראשי הרשויות והאשכולות בצפון, למען גיוס המשאבים הכספיים הנדרשים לצורך קידומו ופיתוחו של המרכז הרפואי לגליל המעניק את מיטב השירותים הרפואיים לתושבי האזור.

ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי : "החלטנו להעניק את התעודה למנהל המרכז הרפואי לגליל פרופ' מסעד ברהום ולכל צוות בית החולים כהוקרה על עמידתם במשימת הצלת החיים של תושבי הצפון בעת מגיפת הקורונה ובעת שגרה. עבורנו, הם המלאכים בלבן – מלאכי החיים. תושבי כרמיאל מצדיעים להם בגאווה".

פרופ' ברהום הודה ל משה קונינסקי על המחווה ועל הירתמותו למען קידומו ופיתוחו של המרכז הרפואי לגליל.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

הדליקו נר חמישי

ביום בו הודלק נר חמישי של חנוכה, הדליקה האלופה את יריבתה העונה עם דרבי שייכנס לספרי ההיסטוריה של העיר חיפה, האדומים מנגד ממשיכים ביכולת הרעה

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות