21.06.2021

יום שני

יורד לשטח: בנימין נתניהו ביקר הבוקר במרכז הרפואי רמב"ם בחיפה

ראש הממשלה ח"כ בנימין נתניהו ביקר הבוקר במרכז הרפואי רמב"ם בחיפה, פגש את הנהלת בית החולים וסייר בחמ"ל המרכזי שמפקח על פעילות מחלקות הקורונה במתקן התת קרקעי של בית החולים.

דר מיקי הלברטל, מנהל בית החולים הציג בפני ראש הממשלה את הפעילות והתמודדות מערך הקורונה, והסביר לראש הממשלה כי הצלחת המאבק עד כה מושגת בזכות התגייסות מוחלטת של כל מגזרי העובדים בבית החולים, התגייסות של תעשיות אזרחיות וצבאיות לטובת פתרונות יוצאי דופן, סיוע של ידידי בית החולים והחיבור למערך הרפואה של צה"ל שפתח מחלקת קורונה לטיפול באזרחים בתוך בית החולים.

קרדיט בית חולים רמבם

ראש הממשלה סייר כאמור בחמ"ל, התרשם באופן ישיר מהטכנולוגיה ופתרונות המחשוב המופעלים להתמודדות עם המורכבות של טיפול רפואי בקורונה. כאשר עבר בין עמדות החמל השונות, נעצר ראש הממשלה ליד העמדה של מחלק כתר צה"ל 1 – המחלקה המופעלת ע"י רופאים ואחיות צבאיים.
הוא שוחח באמצעות טלפון ווידאו עם יעקב ארצי, גימלאי צה"ל מנתניה שמאושפז במקום מזה מספר ימים – שסיפר לו על התתמודדות עם המחלה בכלל ועל האשפוז במתקן התת קרקעי ברמב"ם.

ראש הממשלה אמר בסיום הסיור שהוא מתרשם שיש ברמב"ם תוספת משמעותית ליכולת לטפל בחולים. אני חוזר ואומר- הצוותים הרפואיים הם בקו החזית, כולנו צריכים לזכור שהם בקו הראשון ומגיעה להם תודה.

קרדיט בית חולים רמבם
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

אקדמיה- יזמות- תעסוקה

בשבוע שעבר נועדו באולם הסנט בטכניון ראש עיריית נשר, רועי לוי, המשנה לנשיא ומנכ"ל הטכניון פרופ' בועז גולני, יזמים שרכשו את הקרקעות במתחם התעשייה החדש

חדשות היום

דוקורסקי אירח את תלמידי חטיבת ביניים דפנה שזכו בתחרות הארצית להמצאה מדעית- טכנולוגית לבעלי מוגבלויות

ראש העיר אלי דוקורסקי אירח בלשכתו את נבחרת חטיבת הביניים דפנה אשר זכתה בפרס הצטיינות בתחרות הארצית להמצאה מדעית- טכנולוגית עבור אנשים בעלי מוגבלויות. עבודת

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות