21.06.2021

יום שני

קשר מכבי חיפה דולב חזיזה יעמוד לדין בהתאחדות לכדורגל עקב קריאות ההתרסה למ. ת"א במהלך חגיגות האליפות,בנוסף הושעה השחקן ממשחק הנבחרת הקרוב

יו״ר ההתאחדות לכדורגל אורן חסון ומאמן נבחרת ישראל ווילי רוטנשטיינר החליטו להשעות את שחקן הנבחרת דולב חזיזה משני משחקי הידידות הקרובים מול מונטנגרו ופורטוגל בעקבות ההתבטאויות החמורות שיוחסו לו במהלך חגיגות הזכייה באליפות.

אורן חסון, יו״ר ההתאחדות לכדורגל: ״ההשתייכות לחדר ההלבשה של הנבחרת והיותך שחקן נבחרת ישראל מחייבים קוד התנהגות שאסור להתפשר לגביו. דולב חזיזה הספיק כבר להתנצל על הדברים שאמר וראוי היה שכך יעשה. אני מאמין להתנצלותו הכנה, אך יחד עם המאמן הלאומי החלטנו כי לא ניתן להסתפק בכך. אני רוצה להדגיש את מה שחייב להיות ברור לכל שחקן ולכל בעל תפקיד ששואף להימנות על נבחרות הייצוג הלאומיות – עליכם להוות בכל עת ובכל מקום דוגמה ומופת. ברגעי שמחה וברגעי משבר, על המגרש ומחוצה לו. לא נתפשר על פחות מזה. אולי לא נהיה בקרוב אלופי עולם על כר הדשא, אבל חובה עלינו לעשות הכל כדי להיות הטובים ביותר כבני אדם ואנשי ספורט שעיני צעירים נשואות אליהם״.

ווילי רוטנשטיינר: ״הובאו לידיעתי הדברים שדולב אמר ברגעים של שמחה גדולה, כך גם התנצלותו. שוחחתי על כך עם יו״ר ההתאחדות והיה ברור לנו כי הדבר חמור ומחייב אמירה ברורה מצדנו. דולב שחקן מצוין, הוא כבר זמן לא מבוטל חלק משמעותי מנבחרת ישראל ואני משוכנע כי בעתיד, לאחר שנמצא יחד את הדרך לתקן את שאירע, הוא ישוב טוב יותר למדים הלאומיים. דיברתי עם דולב, הסברתי לו את חומרת הדברים ואת ההחלטה והוא קיבל אחריות מלאה״.

דולב חזיזה: "אני מתנצל, אלו מלים שלא היו צריכות להיאמר ואני מקווה שאוהדי מכבי חיפה יוותרו על השורה המיותרת הזאת. זה היה בלהט הרגע, לא התכוונתי למלים ואני מקבל אחריות מלאה על מה שקרה. בשבילי לא להיות חלק מנבחרת ישראל בשני המשחקים הקרובים זה עונש לא פשוט, אבל אני מקבל ההחלטה. הכי חשוב לחזור כמה שיותר מהר וטוב לנבחרת".

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

בקיץ הזה תלבשו קק"ל

היום התחילה רשמית עונת הקיץ ועונת הטיולים כבר בעיצומהלכבוד החופש הגדול והקיץ שכבר פה קרן קימת לישראל מציעה לציבור הרחב  מגוון פעילויות מיוחדות בפריסה ארצית

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות