23.01.2022

יום ראשון

ראש העיר חיים צורי ומפקד פיקוד העורף האלוף אורי גורדין צילום: דוברות עיריית מוצקין

קרית מוצקין זכתה ב5 כוכבי יופי בתחרות המקלט והמיגון במרחב האזרחי בישראל

בתחום מוכנות הרשות לחירום ובשיתוף פיקוד העורף ו"המועצה לישראל יפה", זכתה קריית מוצקין בציון המקסימלי 5 כוכבי יופי בתחרות המקלט והמיגון במרחב האזרחי בישראל יפה 2021

המועצה לישראל יפה כמידי שנה מבצעת תחרות בתחום מוכנות הרשות המקומית לחירום בשיתוף פיקוד העורף, השנה גם משרד הביטחון (רח"ל) לקח חלק בהובלת התחרות.

לשמחתנו קריית מוצקין (לא מפתיע) זכתה ב-5 כוכבים בתחרות "המקלט והמיגון במרחב האזרחי בישראל יפה" לשנת 2021.
הזכייה בתחרות היא המשך ישיר להשקעה המרובה של הרשות המקומית בכל סוגיית ההיערכות לחירום. ראש העיר, חיים צורי שמשמש כיו״ר ועדת מל״ח (משק לשעת חירום) ומנכ"ל העירייה, יריב גסר, המשמש כרמ״ט החירום העירוני פועלים סביב השעון בשיתוף פעולה מול פיקוד העורף בתרגילים, תרחישים, ישיבות וסיעודי מוחות וכל אלו מסייעים לרשות במוכנות לחירום כל השנה.

יש לציין כי בקריית מוצקין ישנם 24 מקלטים ציבוריים בהם מבוצעת פעילות יומיומית הכוללת ביקורות, תחזוקה, החלפת בלאי, רכישת ציוד לחירום, בקבוקי מיים למחסן החירום הרשותי ובעבור על אלו השקיעה הרשות עשרות אלפי שקלים.

מנכ״ל העירייה, יריב גסר, שיבח את קב״ט הרשות, אושרי אטיאס ואת העבודה המסורה של אבי מואס בנושא מוכנות המקלטים בסיועו של מנהל האחזקה ישראל אוחיון.

ראש העיר, חיים צורי: ״אנו רואים בהיערכות לחירום כחלק מהשגרה ואני שמח על שיתוף הפעולה הפורה עם כלל גורמי הבטחון והשקעת הרשות מדברת בעד עצמה״.

קב״ט הרשות, אושרי אטיאס עם התעודה צילום: דוברות עיריית מוצקין
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות