04.07.2022

יום שני

צילום: עיריית קרית אתא

קרית אתא מציינת 102 שנים לקרב על תל חי

השבוע התקיים במרכז המוסיקה העירוני (בית רבין) כנס לציון 102 שנה לקרב על תל חי בהשתתפות ראש העיר יעקב פרץ, מנכ"ל ההנהגה העולמית של בית"ר יגאל ברנד, יעקב חגואל יו"ר ההסתדרות הציונית העולמית ויו"ר הסוכנות היהודית, חברי מועצת העיר ותושבי העיר. 

באירוע התארחו דני דנון, שגריר ישראל באום לשעבר והעיתונאים עופר חדד וניר דבורי לשיחה בנושא ביטחון, דיפלומטיה ותקשורת. 

צילום: עיריית קרית אתא

יגאל ברנד מנכ"ל ההנהגה העולמית של בית"ר מסר: "יוסף טרומפלדור מייצג בדרכיו, במעשיו ובדבריו, את האידאה המקסימאלית של מהות הציונות בארץ ישראל. מעשיו ודבריו ראויים ורלוונטיים גם היום, במציאות הישראלית, כמו לאורך כל 102 השנים שחלפו מאז קרב תל חי בו נפל טרומפלדור"

יעקב פרץ, ראש עיריית קרית אתא בירך את המשתתפים ואמר בנאומו:" תל חי היא נקודת הציון שלנו כעם וכלאום ליישוב הארץ, הגנה על ביטחוננו והקרבה עילאית להגשמת היעדים והחזון של העם היהודי בארצו ומולדתו. המיצאות הגיאופוליטית של ראשית המאה ה- 20 השתנתה ללא היכר אך דווקא היום ובמיוחד לאור אירועי השבועות האחרונים והמלחמה באירופה, שבה ומתחדדת בנו ההכרה לגבי מחוייבתנו לעשות ככל שביכולתנו לבסס ולבצר את חוסנה ומעמדה של מדינת ישראל כבית הלאומי של העם היהודי."

צילום: עיריית קרית אתא
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

תחנת משטרה נחנכה באיבטין

משטרת ישראל / מחוז חוף ערכה הערב (א') טקס חנוכת נקודת משטרה ביישוב הבדואי אבטין בעמק זבולון. הטקס נערך במעמד השר לביטחון הפנים חה"כ עמר

חדשות חיפה

מתחמי מחזור חדשים בנהריה

נהריה ממשיכה את מהפכת המחזור. מתחם מחזור חדש הוצב ברחוב שפרינצק הכולל את כל סוגי פחי המחזור ובעקבותיו יוצבו יותר מ-30 מתחמים דומים בכל רחבי

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות