16.05.2022

יום שני

צילום: דוברות העירייה

קריית מוצקין מהערים המובילות בישראל בחדשנות חינוכית

קריית מוצקין על המפה

באתר החדשות וואלה בחרו את הערים במובילות בחינוך חדשני בצפון הארץ. קריית מוצקין מככבת
ונבחרה כאמור כאחת הערים והישובים המקדמים חינוך חדשני ופורץ דרך.

צילום: דוברות העירייה

בעירייה התגאו בביה״ס החדשני למנהיגות חברתית ״אחדות״ בקריית מוצקין. ביה״ס הינו ביה״ס הותיק והראשון בקריות. בין בוגריו ניתן למנות את: האלופים: עמוס גלעד, הרצל בודינגר ואביהו בן-נון, חיים יבין, יורם גלובוס ועוד. ביה״ס שנבנה מחדש לפני כשנה וחצי בשיתוף פעולה של משרד החינוך, העירייה ומשרד אדריכלים שהעניק קונספט מרשים למתחם כולל ריהוט פדגוגי מתקדם, מאפשר למידה עצמאית ופיתוח כישורים של מנהיגות חברתית ואישית. הלמידה מתקיימת במרחבי בית הספר, מחשבים פתוחים פזורים בכל המרחב לטובת הילדים, השיעורים בנויים מבחירה של הילדים שבוחרים את השותפים ללמידה, את המרחב, את דרך הפעולה וההוראה מבוססת על חקר תוך הגשת התלמידים ביצועים ותוצרים שמעידים על הבנה. ההוראה בביה״ס מבוססת על אינטרקציות בין הילדים.

ראש העיר, חיים צורי, בוגר ביה״ס: ״אחדות הוא מותג חינוכי חדשני שמיצב את עצמו כמוביל בתחומו עם שיטות ייחודיות ונחשב כביה״ס למנהיגות חברתית המוביל בישראל״.

צילום: דוברות העירייה
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות