23.05.2022

יום שני

צילום: עיריית ביאליק

קריית ביאליק למען הקהילה ביום "המעשים הטובים"

ביום "המעשים הטובים" חגגה קריית ביאליק את רוח הנתינה והעשייה של תושבי העיר למען הזולת. תושבי העיר החל מילדי הגנים ועד האזרחים הוותיקים יצאו לשלל פעולות ומעשים טובים, פרויקט מבורך בו ניתנה אפשרות לכלל התושבים לתרום לקהילה ולהתנסות בהתנדבות בתחומים השונים ולחוש את הסיפור הרב המגיע מעצם הנתינה לאחר.

בין הפעולות שנעשו היו חלוקת דו"חות חיוביים לאזרחים שחוצים את הכביש בהתאם לחוק ולנהגים שעוצרים במעברי החצייה, שתילה במרחב הציבורי, צביעת בתים של אוכלוסיות במצוקה, הכנת מכתבי תודה, פעילויות בבתי אבות, עבודות אומנות וקישוט, הכנת מאכלי עדות  ועוד.

שוטרי ופקחי השיטור העירוני סייעו באריזה וחלוקה של חבילות מזון לתושבי העיר. הפנינג שיא בשיתוף תנועות הנוער וארגוני מתנדבים נעל את יום המעשים הטובים.

בקריית ביאליק מחנכים מהגיל הרך לערכים חשובים כגון קבלת האחר והשונה ועזרה לזולת. יום "המעשים הטובים" הוא רק דוגמא לערבות ההדדית ותרומה לקהילה המקודשים בחינוך העירוני.

ראש העיר אלי דוקורסקי: "יום המעשים הטובים הינו יום שיא המביא לידי ביטוי את טוב ליבם וערך הנתינה של כלל תושבי העיר.

אני מודה לכל העוסקים במלאכה, למערך המתנדבים העצום והמפואר של עירנו שמנחיל את מורשת ההתנדבות לדורות הבאים"

צילום: עיריית ביאליק
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות