04.12.2021

שבת

צילום: דוברות עיריית קריית אתא

קריית אתא מציינת את יום ההליכה הבינלאומי

עיריית קריית אתא ציינה השבוע את יום ההליכה הבינלאומי ברחבי העיר. הפעילות התקיימה בשיתוף רשת המתנ"סים העירונית, משרד הבריאות ומשרד התרבות והספורט ומיזם "אפשרי בריא בעיר".

מאות תושבים השתתפו בפעילות במסגרתה הם התבקשו לצאת להליכה עם המשפחה ולהצטלם על רקע שלט של יום ההליכה שהוצב בעיר.  התמונות הזוכות יזכו את המשפחה בפרסים ביניהם: שעוני ספורט דיגיטליים, 3 מנויים לחדר כושר profit כולל בניית תכנית ע"י מדריך מוסמך, מנויים זוגיים לתאטרון מבוגרים/תאטרון ילדים/ערבי זמר, מדי צעדים, ערכות ספורט ועוד. 

במקביל התקיימה בכל בתי הספר בעיר פעילות לציון יום ההליכה שכללה פעילות חווייתית תוך שימוש באפליקציה מיוחדת במסגרתה פתרו התלמידים חידות הקשורות בספורט ובאתרים בעיר כאשר הכיתה הזוכה תקבל ציוד ספורט משוכלל לבית הספר.  

"יום ההליכה העולמי" נערך באופן מסורתי במרבית המדינות החברות בארגון הבריאות העולמי. מטרת יום ההליכה העולמי היא לקדם את מודעות האזרחים ולהעלות על סדר היום הציבורי את נושא חשיבות הפעילות הגופנית כתורמת לאורח חיים פעיל ובריא. 

צילום: דוברות עיריית קריית אתא
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

הדליקו נר חמישי

ביום בו הודלק נר חמישי של חנוכה, הדליקה האלופה את יריבתה העונה עם דרבי שייכנס לספרי ההיסטוריה של העיר חיפה, האדומים מנגד ממשיכים ביכולת הרעה

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות