27.07.2021

יום שלישי

דוברות מד''א

קמפיין מיוחד ליום המאבק הבינלאומי למניעת אלימות נגד נשים

מגן דוד אדום גאה להצטרף למאבק באלימות במשפחה ולסייע בקידום ועליית המודעות לנושא החשוב, במיוחד ביום המאבק הבינלאומי למניעת אלימות נגד נשים. מראשית השנה, נרצחו 23 נשים ברחבי הארץ ב 12 מהמקרים החשוד הוא בן הזוג. צוותי מגן דוד אדום הינם הראשונים להגיע לזירה המדממת וחווים מול עיניהם את המראות הקשים. אנו רואים בעיני הנשים המותקפות בשטח את המצוקה, את החשש והפחד ואנו כאן כדי להציב דגל שחור, במטרה למנוע את המקרה הבא.

השחקנים הדר שטרית ולירן דוד מציגים מראה אמיתית וכנה , אגרוף מטפורי ממשי וגרפי למקרי האלימות במשפחה "כשחקנים יוצרים היה חשוב לנו להביא את האמת הלא מתייפייפת ולהראות דברים שבדרך כלל יוצרים אחרים משאירים לדמיון.  זו מראה ביקורתית קשה ונוקבת על אלימות במשפחה. בחרנו לצלם דווקא בצהרים באור יום מלא כדי לעורר מודעות שדברים כאלה קורים כל הזמן"

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

"לילה לבן" באתרי התיירות בעמק יזרעאל

מגוון פעילויות לאור ירח מלא ברחבי העמק ב23-24/8/21 המועצה האזורית עמק יזרעאל היא אחת המועצות האזוריות הגדולות בישראל ובה 40 ישובים, הממוקמים במרחב תיירותי עצום

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות