25.09.2021

שבת

ראש העיר גנדלמן עם אורן סמדג'ה צילום: דוברות עיריית חדרה

קבלת פנים חגיגית לספורטאים האולימפיים של חדרה

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

ראש עיריית חדרה, צביקה גנדלמן, ערך קבלת פנים חגיגית  לספורטאים האולימפיים של העיר חדרה, טוהר בטובול, ברוך שמאילוב ושי קקון. באירוע החגיגי נכחו גם סגני ראש העיר, ממלא מקומו והמשנים לראש העיר, בני משפחה של הספורטאים והמאמנים שלהם.

ראש העיר העניק לספורטאים  ולמאמן אורן סמדג'ה את מפתח העיר כהוקרה על ההישגים המרשימים שלהם באולימפיאדה, בעיקר של שני הג'ודוקות בוטבול ושמאילוב שזכו במדלית ארד קבוצתית בג'ודו.

שי נוסף ניתן למאמן נבחרת ישראל בג'ודו לגברים, אורן סמדגה.

ראש העיר עם טוהר בוטבול צילום: דוברות עיריית חדרה

ראש העירייה ציין בדבריו: "לפני 4 שנים  אורן סמדג'ה  הביא ללשכתי את בוטבול ושמאילוב  וציין כי השניים מהווים פוטנציאל לזכייה במדליה באולימפיאדת טוקיו. באים אלי במהלך השנים הרבה מאוד אנשים  בבקשות שונות אבל אורן היה כל כך ממוקד וכל כך מאמין בשני הילדים החדרתיים שלו, דבר שגרם לי להירתם למשימה ומאז התחלנו לתמוך בספורטאים".

גנדלמן הוסיף וציין כי תרומתו של סמדג'ה לקידום הספורט במדינת ישראל בכלל והעיר חדרה בפרט, היא פשוט ענקית ואותם ילדים ובני נוער, שחלמו להיות כמו אורן סמדג'ה, היום חולמים להיות כמו טוהר בוטבול וברוך שמאילוב.

ראש העיר עם ברוך שמאילוב צילום: דוברות עיריית חדרה

הספורטאים עצמם הודו לראש העירייה, הנהלת העיר, והחברות העירוניות על התמיכה לאורך השנים. גם ההורים של הספורטאים, הודו על התמיכה והסיוע כאשר רפי אבוטבול אביו של טוהר ציין: "ראש העיר, בלעדיך זה לא היה קורה. אנחנו ההורים תומכים ומלווים ובשלב מסוים זקוקים לסיוע. בדיוק אז אתם נכנסתם לתמונה, נתתם ליוויתם דחפתם ועודדתם ועל כך תודתנו הגדולה. זה לא מובן מאליו ואנחנו מודים לך ראש העיר על התמיכה האדירה שלכם".

במהלך הערב הודיע גנדלמן, כי עיריית חדרה תמשיך להעניק תמיכה כספית לשלושת הספורטאים, עד לאולימפיאדת פריז 2024.

ראש העיר גנדלמן עם שי קקון צילום: דוברות עיריית חדרה

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות