06.08.2021

יום שישי

גברת עם ביצים: כשפים, קליפות ביצים ואישה מסתורית אחת

למערכת "כרמליסט" הגיעה ידיעה על פיה נטען מקרה המתרחש לכאורה בארבע השנים האחרונות לתושבת חיפה אשר עוברת השתלשלות אירועים יוצאת דופן בהחלט. מצרפים לכם את הסיפור כפי שהגיע לידינו:

אני יושבת לכתוב את הפוסט ההזוי הזה ומחייכת כי זה באמת מצחיק, לא העליתי על דעתי שיום יגיע ואספר אודות מקרה מוזר זה אבל מתחת לחיוך עולה הצורך "לשפוך" ולשתף בהשתלשלות אירועים חוזרים, מטרידים ומציקים שאנו חווים כבר יותר מארבע שנים. הסיפור מתחיל בבוקר יום בהיר ויפה ובקליפות ביצים שבורות לחצי ומסודרות בסדר מופתי לאורך שביל הגישה לביתנו. כמו בכל יום חמישי ניקינו את הבית, ושם הן היו, קליפות ביצים מרובות שבורות לחצי ומסודרות בשורה על שביל הגישה לביתנו. כמובן שלא ייחסנו לדבר שום חשיבות, ניקינו את הלכלוך והמשכנו בחיינו. במרוצת הזמן הקליפות הופיעו שוב ושוב ותמיד באותו הסדר המופתי ובדיוק באותו המקום.

העלינו השערות לגבי ה'חיה' המסתורית שמשאירה לנו את הקליפות וככל שהזמן עבר הבנו שלא מדובר בקיפוד או עורב מסתורי שכן זהו מעשה יד-אדם שעושה זאת בסתר ומן הסתם גם מנהל סוג של מעקב ויודע בדיוק מהן השעות שבהן אנחנו לא נמצאים בביתנו. בניסיון נואש אחד, גם הגענו למומחית באמונות עתיקות שאמרה שזהו כישוף ידוע שנועד להרחיק שכנים ולבצע בהם עין הרע. אל תתבלבלו, גם בעלי וגם אני מאוד רחוקים מכל אמונה תפלה באשר היא ובכל זאת המחשבה שמישהו רוצה להרע לך לא הרפתה ובמיוחד ברגעים בהם היינו מגלים שזה שוב קרה. משהו בנחישות ובאדיקות של המבצע עשו את שלהם וכעבור ארבע שנים החלטנו לפעול ולפרסם סרטונים מתוך מצלמות האבטחה כדי לברר מיהו אותו מטרידן שיודע בדיוק מתי להגיע וגם איך לא להיתפס.

מתוך המצלמות גילינו שמדובר באישה בוגרת שמקפידה להגיע לביתנו, להשליך את הביצים ומידי פעם גם להגיד כמה מילים לפני טקס ההשלכה (לא רציתי להגיד קללות או לחשים:). נכון לכתיבת שורות אלו, הגברת ממשיכה להטריד וללכלך את השביל. אם בעבר חשבנו שתתייאש ותחדל ממעשיה היום אנו בטוחים שאם לא נפעל לעצור את זה נמשיך לנקות את השביל בידיעה שיש זר מוחלט שמבקש להרע לנו וגם יודע לא מעט פרטים.


נכון, מדובר ב'קוקו' והמקרה מצחיק, הזוי, מטורף, אני מסכימה! אבל בכל זאת זה כל כך מציק ואנחנו מרגישים פשוט לא טוב עם זה. חלק מהקרובים אלינו שבקיאים בפרטי המקרה אומרים לנו להניח לזה, לא לתת לזה תוקף ולהתקדם… אני חושבת שגם אני הייתי מייעצת למישהו אחר את אותו הדבר ובכל זאת, זה כל כך מעוות מכל כך הרבה סיבות. מה אתם הייתם עושים? איך אתם הייתם פותרים את זה? מטבע הדברים אין טעם לפנות למשטרה גם כי לא בא לי שיצחקו עלי בתחנה וגם כי יש להם דברים חשובים יותר להתעסק איתם מן הסתם…
נודה לכל עצה,
בברכת שנה אזרחית טובה מקודמתה, בריאות איתנה ואהבת חינם.
השכנים המוטרדים

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות