16.05.2022

יום שני

צילום: אורי פרחי

צעירים וצעירות עם צרכים מיוחדים מתחברים ל"כרמלוס" חוף הכרמל

השבוע, קיים "כרמלוס" – מרכז צעירים וצעירות חוף הכרמל, אירוע מרגש במיוחד – שכלל את הסטודנטים וסטודנטיות הפועלים במרכז, וצעירים עם צרכים מיוחדים מחוף הכרמל

באירוע השתתפו כ-60 צעירות וצעירים במפגש היכרות כדי לייצר תכנית משותפת להמשך פעולה.

באירוע לקחו חלק בוגרים שלנו מ"הבית לחיים" אשר נמצא בעתלית, ועוד מספר צעירים עם צרכים מיוחדים מרחבי המועצה וזאת כמובן בנוסף לסטודנטים של כרמלוס. 

את הערב המשמח פתח רן שני עם הפעלה קצבית של מעגל מתופפים והמשיך עם די-ג’יי- עידו שר-אל במסיבת ריקודים ופיצות בה לקחו כולם חלק. 

המטרה להמשיך ולקדם תכניות משותפות לצעירים עם וללא צרכים מיוחדים במועצה – ויותר מכך – לייצר מענים ייחודיים במרכז צעירים המיועדים לבעלי/ות צרכים מיוחדים. 

את המפגש הובילה שני אייזנר, רכזת מעורבות חברתית במרכז צעירים, ביחד עם גיל שלה – רכז מלגאים, והוא התקיים בתמיכת האגף לשירותים חברתיים, ועד "כוחות מיוחדים" הפועל במועצה ו"אק"ים".

מנהלת מרכז צעירים וצעירות ירדן קינן, אמרה: "שניים מהערכים המרכזיים שמנחים אותנו בכרמלוס, הם שוויון הזדמנויות וקהילתיות. החיבורים הקהילתיים הללו הם הבסיס ליצירת קהילה חזקה, ואנחנו נפעל לייצר תכניות משותפות ומענים ייחודיים במרכז צעירים – כדי שכל צעיר וצעירה במועצה ירגישו חלק".

סגן ראש המועצה רפי אבני, אמר: " שמח ונרגש שהתוכנית יצא לדרך . תחום מוגבלויות וצרכים מיוחדים נמצא בכלל תוכניות המועצה ובראש סדר העדיפות . נמשיך לקדם ולעודד את המלגות לסטודנטים שייקחו חלק בליווי ילדים ונוער עם צרכים מיוחדים.

צילום: אורי פרחי
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות