29.11.2021

יום שני

צילום: דוברות עיריית קריית אתא

צעדת תושבי קריית אתא לציון המאבק באלימות נגד נשים

כ- 20 נשים נרצחו במהלך השנה על ידי בני זוגן או קרוביהן ומאות אלפי נשים חיות בישראל במציאות של אלימות קשה שמופעלת נגדן על ידי בני זוגן- אלימות פיזית, מילולית, מינית, נפשית וכלכלית. 

עיריית קרית אתא החליטה השנה לציין את המאבק באלימות נגד נשים בחודש של אירועים להעלאת המודעות לתופעה זו בשיתוף  עם היחידה לשוויון מגדרי וקידום מעמד האישה, יחידת הנוער, מרכז הצעירים, רשת המתנ"סים והמחלקה לשירותים חברתיים. במסגרת חודש המודעות למאבק באלימות נגד נשים יתקיימו במהלך החודש הרצאות, ימי עיון, מפגשים אישיי והצגה "פרחים זה לא מספיק" של תיאטרון געתון.

חודש המודעות למאבק באלימות נגד נשים נפתח בצעדה עירונית בה לקחו חלק מאות תושבי ותושבות העיר ובני נוער מתנועות הנוער בעיר. הצועדים יצאו משני מוקדים בעיר ונפגשו בבית גלזר שם פגשו את צוות מרכז אל-מגור- המרכז לטיפול ומניעת אלימות במשפחה ושמעו מהם על המרכז והפעילויות והשירותים הקיימים כנגד אלימות במשפחה בכלל וכנגד נשים בפרט. 

במרכז "אל-מגור" פועל צוות של עו"סים, אשר מתמחים בתחום האלימות במשפחה ומעניקים טיפול לזוגות, טיפול פרטני, קבוצתי ומשפחתי, כולל טיפול רגיש תרבות בשפה האמהרית ובשפה הרוסית. כמו כן, ניתן טיפול לילדים החשופים לאלימות בין הוריהם והדרכות הורים. בנוסף, מפעילה המחלקה את היחידה לטיפול ומניעת התעללות והזנחת האזרח הוותיק הפועלת למניעה ולצמצום של תופעות התעללות והזנחת קשישים, באמצעות טיפול אפקטיבי בקורבנות, במטרה להבטיח את שלומם וגיוס הפוגעים להליך של התערבות.

צילום: דוברות עיריית קריית אתא
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

לא מוכנים לדרבי

האדומים של אלישע לוי חזרו מהפגרה נכנעו למחזיקת הגביע די בקלות, וספגו הפסד בית ראשון העונה 1-3, למרות זאת נשארו במקום השלישי בטבלה, חזק בתמונת

חדשות היום

הסנטר ג'יימס דיקי חתם בהפועל חיפה

מועדון הכדורסל הפועל בי-קיור לייזר חיפה שמח להודיע על החתמתו של הסנטר ג'יימס דיקי השלישי. דיקי (26, 2.07 מ׳), שיחק ארבע שנים באוניברסיטת צפון קרוליינה

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות