30.11.2021

יום שלישי

אילוסטרציה

פרקליטות מחוז חיפה (פלילי) הגישה לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד בנימין סטרוק (34) תושב חדרה, בגין עבירות של ניסיון רצח וחבלה חמורה בנסיבות מחמירות שביצע כלפי בת זוגו לאחר שהפסיד בבורסה עשרות אלפי דולרים

על פי כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד לילך תמיר, על רקע קשיים כלכליים, החל הנאשם לסחור בבורסה באמצעות האינטרנט על מנת לממן את חתונתו. אז הפסיד בבורסה עשרות אלפי דולרים והחליט לרצוח את בת זוגו ולשים קץ לחייו. בתאריך 24/9/21 לפנות בוקר התעורר הנאשם נטל סכין מטבח באורך של כ-25 ס"מ ודקר את המתלוננת כשהיא ישנה בצווארה באמצעות הסכין. כתוצאה מהדקירה התעוררה המתלוננת מדממת, הבחינה בנאשם שאחז בידו בסכין המגואלת בדם, וקמה במהירות מהמיטה, הנאשם ניסה לדקור את המתלוננת פעם נוספת, תוך שהוא אומר לה כי הוא מצטער, וכי הוא עושה זאת בשבילה.

המתלוננת הצליחה לתפוס את להב הסכין בידה ומנעה מהנאשם להמשיך ולדקור אותה, המתלוננת החלה להרגיע את הנאשם, ביקשה ממנו להניח את ראשו על ברכיה, והנאשם עשה כן תוך שהוא ממשיך לאחוז בידית הסכין, והיא ממשיכה לאחוז בלהבה. אז הרגיעה אותו שיש לה מספיק כסף לממן את החתונה ובקשה ממנו לשחרר את אחיזתו מהסכין. בשלב זה שחרר הנאשם את אחיזתו מהסכין, והמתלוננת קמה כשהסכין בידה ונמלטה לדירת השכנים, אשר הזעיקו סיוע רפואי ומשטרה. אז הנאשם נטל לידיו סכין נוספת, ניגש לחדר האמבטיה בדירה ודקר עצמו בצווארו.

כתוצאה ממעשיו של הנאשם נגרמו למתלוננת חתך עמוק בצווארה וחתכים בכף ידה השמאלית. היא הובהלה לבית החולים, שם נותחה ובהמשך אושפזה במחלקת טיפול נמרץ. המתלוננת שוחררה מבית החולים כעבור 12 יום. הנאשם הובהל לבית החולים שם נמצא פצע דקירה בצווארו שנתפר, והוא שוחרר למחרת מבית החולים למעצר.

הפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות