23.09.2021

יום חמישי

אילוסטרציה

פרקליטות מחוז חיפה (פלילי), הגישה היום לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום כנגד גאורגי ז'לקוב (62) תושב חיפה בגין רצח בנסיבות מחמירות ושיבושי מהלכי משפט, זאת לאחר שירה מטווח קרוב והרג את חברו דימיטרי יונגרוב ז"ל (41)

על פי עובדות כתב האישום, שהגיש עו"ד שגב אדלר, בזמן שאשתו של הנאשם ביקרה ברוסיה, עבר המנוח להתארח וללון בביתו של הנאשם. בנוסף, במספר הזדמנויות שונות, לבקשת המנוח, נתן לו הנאשם סכומי כסף לשימושו. כאשר שבה אישתו של הנאשם מהביקור, גילתה כי המנוח מתגורר עם הנאשם ולכן עברה להתגורר במקום אחר, תוך שהיא מבקשת מהנאשם לדאוג לכך שהמנוח יעזוב את הדירה.

במהלך חודש אוגוסט, כחודש לאחר חזרתה לארץ של אישתו, הגיעו השניים לדירה, אז ביקש הנאשם מאישתו להמתין לו מחוץ לבניין בזמן שהוא פועל להרחיק את המנוח. הנאשם נכנס לדירה והחל להתעמת עם המנוח בנוגע למגוריו ובנוגע לשימוש שעשה המנוח בטלפון הנייד של הנאשם. במהלך העימות החליט הנאשם להמית את המנוח. הנאשם הוציא מהכספת אקדח, שהוא מחזיק בביתו מתוקף עבודתו כמאבטח בכרמלית, הצמיד את הקנה אל מרכז מצחו של המנוח והציע לו להתפלל. המנוח אמר לנאשם שהוא אינו מעוניין להתפלל ובשלב זה הנאשם ירה בו וגרם לפציעתו האנושה. לאחר האירוע הניח הנאשם סכין מטבח בסמוך למנוח על מנת להציג מצג שווא לפיו המנוח איים עליו בסכין טרם הירי.

על אף שהמנוח גסס נמנע הנאשם להזמין לו כוחות הצלה, ורק לאחר מספר דקות ובהמלצת אישתו התקשר הנאשם למשטרה ודיווח על כך שירה במנוח.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

מצוינות ניהולית: עיריית מגדל העמק סיימה את החציון באיזון תקציבי כמסורת בשנים האחרונות

עיריית מגדל העמק הנמצאת בתוכנית מצויינות ארגונית ובתוכנית המראה של משרד הפנים מציגה מצויינות ניהולית ומקצועית בניהול תקציב הרשות בשנים האחרונות כפי שסיימה בהצלחה ובאיזון

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות