20.09.2021

יום שני

בית משפט חיפה , היכל המשפט בחיפה (צילום: רמי שלוש)

פרקליטות מחוז חיפה (פלילי) הגישה היום לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד אחמד ג'בארין (28), תושב אום אל פחם, בגין חבלה בכוונה מחמירה, עבירות בנשק (החזקה, נשיאה והובלה) וירי מנשק חם באזור מגורים בעקבות סכסוך משפחתי

על פי כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד סיון קוסטר, בתאריך 3.8.2021 התגלע סכסוך בין אחיותיו של הנאשם לבין המתלונן, שהינו גיסה של אחת מהאחיות. זאת לאחר שהמתלונן בקש מאחת האחיות שבאה לבקר את אחותה שבכפר קרע לעזוב את המקום.

בהמשך הערב, הגיע הנאשם, כשהוא נוהג ברכב ועמו נוסעים אחיו הקטין ואדם נוסף שזהותו אינה ידועה. הנאשם עצר את הרכב סמוך לביתו של המתלונן יצא מהרכב פנה אל המתלונן ואביו ואמר להם שעשו טעות. בשלב זה, יצא האחר מהרכב כשהוא רעול פנים וכשהוא מחזיק בנשק, התקרב אל המתלונן, וירה לכיוון רגליו, גם לאחר שנפגע ברגליו ונפל על הקרקע. אביו של המתלונן שראה את המתרחש התקרב למקום בו שכב בנו, וביקש לחדול מהירי ואז האחר ירה לכיוונו של האב מספר יריות נוספות, חזר לרכב בו המתין לו הנאשם במטרה למלטו מהמקום.

במהלך האירוע ירה האחר כ-16 כדורים לעבר המתלוננים, כתוצאה ממעשיו של האחר שבוצעו בצוותא עם הנאשם, נגרמו למתלוננים חבלות חמורות שחייבו ניתוחים ואשפוז בבית חולים.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות חיפה

לקראת חג סוכות: הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה קורא לציבור לנקוט במשנה זהירות בשימוש במכשירי חשמל בתוך הסוכה

לקראת חג סוכות הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה, איגור דוסקלוביץ, פונה לציבור ומבקש תשומת לב מרבית לאזהרות והוראות הבטיחות בשימוש במכשירים חשמליים בתוך הסוכה. הממונה

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות