07.07.2022

יום חמישי

אילוסטרציה

פרקליטות מחוז חיפה (פלילי) הגישה הבוקר לבית המשפט המחוזי בעיר שלושה כתבי אישום, כנגד שלושה נאשמים מבאקה אל גרביה וג'לג'וליה בגין הרצח הכפול של האחים שאפע וסלאח אבו חוסין ז"ל מבאקה אל גרביה

השלושה ג'מאל אבו ג'ודה (20) מבאקה אל גרביה והאחים נאסר (28) ורג'א גאבר (25) מג'לגוליה נאשמים ברצח הכפול של האחים שאפע וסלאח אבו חוסין ז"ל מבאקה אל גרביה, בנוסף מואשמים השלושה וביחד עם אשרף דאהר (31) ומהדי ח'טיב (23) מטול כרם בעבירות נשק, הצתה, סיוע לחבלה בכוונה מחמירה ועוד

בכתבי האישום, שהוגשו באמצעות עוה"ד ענבל ברנסון וענאן גאנם, נטען כי המנוחים, ביחד עם אביהם ושני אחיהם הצעירים עברו לאחרונה להתגורר בטול כרם, זאת על רקע סכסוך עקוב מדם, בינם לבין חאלד אבו ג'ודה ומשפחתו המתגוררים בבאקה אל גרביה. על רקע הסכסוך, גמלה בליבם של ג'מאל בנו של ח'אלד, והאחים גאבר להמית את המנוחים, לצורך כך הנאשמים הצטיידו באקדח ושני רובים.

במהלך הלילה שבין 15.04.21-16.04.21 הגיעו המנוחים ברכבם אל מתחם ביליארד הנמצא בטול כרם. באותו זמן רג'א ואשרף נסעו ברחובות העיר טול כרם וחיפשו את רכבם של המנוחים. עם איתורו התקשר רג'א, לאדם נוסף וביקש שיבדוק האם בביליארד יש אדם צולע, (כוונתו למנוח שאפע). כעבור מספר דקות עודכן רג'א, שהיה עם אשרף, כי הבחור אותו מחפש אכן נמצא במקום ואף דיווח להם מאוחר יותר כאשר עזבו את המקום.

בשלב זה, התקשר רג'א ודיווח על כך לג'מאל ונאסר, אשר החלו במרדף אחרי רכבם של המנוחים ברחובות טול כרם על פני כ- 500 מטרים. במהלך המרדף, ירו בנאשמים, לפחות 17 כדורים לעבר רכבם של המנוחים. בשלב מסוים, וכתוצאה מהירי, פגע רכבם של המנוחים ברכב חונה בצידי הכביש. אז הנאשמים עקפו את ההרכב מימין, נצמדו אליו ושבו וירו לעבר המנוחים. כתוצאה מהירי נגרם מותם של המנוחים.

בשלב זה נמלטו ג'מאל ונאסר באמצעות רכב, אשר ננגב כחצי שנה לפני האירוע, מחוץ לטול כרם לכיוון מטע זיתים ושרפו את הרכב וכן את מכלול הרובה והמחסנית. לאחר תיאום טלפוני עם נאסר וג'מאל, יצאו שלושת החשודים הנוספים מביתו של אשרף, לכיוון מטע הזיתים, אספו את שני הנאשמים כשהם מצוידים באקדח ורובה והחבורה עזבה את מקום ההצתה.

במקביל הגישה הפרקליטות בקשת מעצר עד תום ההליכים.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות