06.05.2021

יום חמישי

אילוסטרציה: PIXABAY

פרקליטות מחוז חיפה הגישה לפני זמן קצר כתב אישום נגד 3 תושבי טמרה בגין חטיפה לשם סחיטה

פרקליטות מחוז חיפה הגישה לפני זמן קצר לבית המשפט המחוזי בעיר, כתב אישום נגד מוחמד עדנאן עואד (25), מוחמד עלי עואד (31), סעיד עואד (30), מוחמד אנטקלי (35), בלאל עואד (30) תושבי טמרה בגין חטיפה לשם סחיטה, סחיטה בכוח, סחיטה באיומים, גניבה ותקיפה הגורמת חבלה של ממש בנסיבות מחמירות

על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד סיוון קוסטר, א.א. הינו תושב הרשות הפלסטינית אשר עבד ולן בטמרה, ללא אישור שהייה תקף. ב 25.3.21, בשעות הבוקר הגיעו שניים מהנאשמים עם אדם אחר ושאלו את המתלונן האם ראה נשק בבית העסק, כאשר המתלונן השיב בשלילה, האחר איים עליו ואמר לו "תביא נשק או שאני מעיף לך את המוח".

בסמוך לחצות באותו היום הנאשמים והאחר קשרו קשר לחטוף את המתלונן, ולסחוט אותו בכוח, על מנת שיספק להם נשק משטחי הרשות הפלסטינית.בזמן שהמתלונן ישן בעסק בו עבד, נכנסו הנאשמים והאחר, למקום תקפו אותו באגרופים ובבעיטות, ואיימו עליו כי הוא ימות עוד הלילה, אם לא יביא להם נשק משטחי הרשות הפלסטינית. בשלב מסוים, איבד המתלונן את הכרתו, אז גנבו הנאשמים והאחר את הפלאפון הנייד של המתלונן, את ארנקו וחבילת סיגריות.

המתלונן אמר שאין בידו אפשרות לספק להם נשק וביקש שיתקשרו לאביו, בתואנת שווא כי יסייע בהבאת נשק, וזאת על מנת שאביו ידע על מצבו ויוכל לסייע לחילוצו. מוחמד עדנאן התקשר אל אביו של המתלונן, בעוד בלאל כיוון חפץ הנחזה כאקדח לראשו של המתלונן, השניים אמרו לאביו של המתלונן כי הם חטפו אותו ודרשו ממנו באיומים לספק להם נשק בתמורה לשחרור בנו. בהמשך הנאשמים והאחר הכניסו את המתלונן בכוח לרכב ואיימו עליו כי הלילה ימות.

הנאשמים הושיבו את המתלונן במושב האחורי של הרכב, כאשר שניים מהנאשמים שישבו משני צדיו המשיכו לקלל ולהכות אותו, כל זאת בעת שפניו היו מכוסות בכיסוי בד.לאחר נסיעה קצרה, בהיותם בשדה חקלאי בטמרה, נעצרו חלק מהנאשמים  על ידי המשטרה כשהם ברכב יחד עם המתלונן החבול.בבקשה למעצר עד תום ההליכים ציינה עו"ד קוסטר: "…מחומר הראיות עולה שמדובר באירוע חמור ביותר, במסגרתו חטפו המשיבים בצוותא את המתלונן, על רקע חשדם כי נטל נשק השייך להם, הכו אותו, גרמו לו לחבלות ואיימו עליו כי יהרגו אותו, זאת על מנת לגרום לו לספק להם נשק."מצ"ב כתב האישום והבקשה למעצר עד סוף ההליכים. 

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

15 חודשי מאסר למטפלת המתעללת

מנהלת המרכז לליווי ילדים נפגעי עבירה במועצה לשלום הילד, עו״ד ועו״ס לירון אשל על גז"ד שהטיל בית המשפט המחוזי בחיפה על המטפלת שהורשעה ב-15 מקרים של

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות