21.05.2022

שבת

פרקליטות מחוז חיפה הגישה הבוקר הצהרת תובע נגד חשוד בתאונת הדרכים הקטלנית בכביש 889 ליד יערה בתחילת חודש פברואר

בתאריך 6.2.22 סמוך לשעה 00:15 ארעה תאונת דרכים קטלנית בין 2 כלי רכב פרטיים, כתוצאה מכך נהרגה קצינה בצבא תושבת היישוב אדמית בת 21. נהג הרכב והנוסע לצידו, תושבי קיבוץ איילון (22) נפצעו באורח אנוש ובאורח קשה (עפ"י גורמי רפואה).

נהג הרכב הפוגע, תושב נהריה בשנות ה- 30 לחייו, שנפצע באורח קל, עזב את מקום התאונה מבלי שהגיש סיוע לפצועים. זמן קצר לאחר עזיבתו של הנהג הפוגע את זירת התאונה הגיע לבית החולים לגליל המערבי אחיו של נהג הרכב והציג את עצמו בבית החולים כמי שנהג ברכב שהיה מעורב בתאונה. בוחני התנועה של מרחב אשר, אשר נכחו בבית החולים עצרו את האח לחקירה ביחידת הבוחנים של משטרת עכו.

בתוך כך, מיד עם התפתחות החקירה, ביצוע פעולות חקירה ראשוניות ובהתאם לממצאים בזירת הארוע, הבינו החוקרים כי מי שנהג ברכב הינו אחיו של העצור שנמצא בידם והחלו בפעולות חקירה לאיתורו של הנהג החשוד שנהג ברכב.

בחלוף חודש מיום התאונה, החשוד הסגיר את עצמו לידי המשטרה.

בשל מורכבות החקירה ומאפייניה, החליט מפקד מרחב אשר תת ניצב שאול צמח, לשלב בחקירה את היחידה ללוחמה בפשיעה (יל"פ) של מרחב אשר בשת"פ בוחני התנועה.

וכך, בתום חקירה מורכבת ומאומצת שכללה גבייה של עשרות עדויות, סריקת צילומי אבטחה, איסוף ממצאים פורנזיים ושימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, והארכת מעצרו של החשוד מעת לעת, הגישה הבוקר פרקליטות מחוז חיפה הצהרת תובע נגד החשוד כאשר בימים הקרובים יוגשו נגדו כתב אישום ובקשה למעצרו עד תום ההליכים.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות