07.07.2022

יום חמישי

צילום: דוברות עיריית קריית ביאליק

פרויקט "כריך 10" שיזם יעקב בוחבוט ז"ל ממשיך במלוא העוצמה ויוקדש לזכרו

מדי בוקר מחלקים מתנדבי עמותות "נותנים באהבה" ו"לב אוהב" יחד עם עובדי העירייה 150 כריכים בבתי הספר בעיר לתלמידים ממשפחות שידן אינה משגת.  את הפרויקט ששמו "כריך 10"  יזם חבר מועצת העיר, יעקב בוחבוט ז"ל אשר נפטר לאחרונה מהקורונה.

ראש העיר קריית ביאליק, אלי דוקורסקי, אימץ אל ליבו את הפרויקט.

"מחסור ומצוקה אצל ילדים מטלטלים אותי", כתב דוקורסקי בדף הפייסבוק שלו, "כל בוקר אני מתפלל על הילדים של העיר שלנו, שיחוו חוויית הצלחה, שתמיד יהיו בריאים ומאושרים".

בשיתוף פעולה עם עמותות "נותנים באהבה" ו"לב אוהב" מחלקת קבוצת מתנדבים יחד עם עובדי העירייה, מדי בוקר, בבתי הספר בעיר 150 כריכים לתלמידים ממשפחות שידן אינה משגת.

דוקורסקי נפגש עם מתנדבי המיזם, שבתאי חיימוביץ, מיטל אלגבבלי, מרטה נוטקביץ והתלמידים אליעד אלגרבלי ואיתי מאורר, שמשכימים קום מדי בוקר להכין את הכריכים בבית הידידות בצור שלום.

יחד עם השותפים לפרויקט העניק דוקורסקי למתנדבים תעודות הוקרה ושי צנוע. " בכוונתו להרחיב את המיזם", ציין ראש העיר. דוקורסקי  הודה לעובדות העירייה, אורה טסמה ושושי ביטון ולחבר מועצת העיר, יוסי חזן, שהצטרף לראש העיר  בביקור.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות