23.05.2022

יום שני

פרויקטור הקורונה פרופ' סלמאן זרקא עם מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אוהד הוכמן (צילום: גדי נס, דובר המרכז הרפואי בני ציון)

פרויקטור הקורונה פרופ' סלמאן זרקא ביקר היום במרכז הרפואי בני ציון בחיפה: "מחזק את את הצוותים הרפואיים העושים את עבודתם במסירות רבה"

מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אוהד הוכמן סקר בפני פרויקטור הקורונה פרופ' סלמאן זרקא את ההתמודדות במרכז הרפואי עם התחלואה הגבוהה ומספר המאושפזים חולי הקורונה הגדל מדי יום והמעורר דאגה רבה. לדברי פרופ' זרקא : "המספרים ימשיכו לעלות בימים הקרובים ואני מקווה שבקרוב ועפ"י התחזיות השונות תחל בעוד זמן מה ירידה בתחלואה".

פרויקטור הקורונה פרופ' סלמאן זרקא עם מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אוהד הוכמן בביקור במחלקת פנימית א', שהוסבה למחלקת קורונה (צילום: גדי נס, דובר המרכז הרפואי בני ציון)

בפגישה נטלו חלק גם סגן מנכ"ל המרכז הרפואי ד"ר דני שטיינברג ומנהלת המחלקה למחלות זיהומיות ד"ר אלונה פז , כאשר מנכ"ל המרכז הרפואי ד"ר אוהד הוכמן אמר: "אנחנו צריכים להמשיך ולהיערך לקראת עלייה נוספת בתחלואה. להערכתי, לא תהיה ירידה בתחלואה בבית החולים בשבועיים הקרובים".

פרויקטור הקורונה ביקר במחלקת פנימית א', שהוסבה למחלקת קורונה, שוחח עם מנהל המחלקה פרופ' מאג'ד עודה , סגנו ד"ר ניזאר אליאס ועם האחות הראשית במחלקה שרית גרוס ושמע מהם סקירה נרחבת.

פרופ' זרקא , התרשם מהעבודה המאומצת ושיבח בפני ד"ר אוהד הוכמן את והמסירות הרבה של הצוותים השונים במרכז הרפואי בהתמודדות עם התחלואה הגוברת..

מנכ"ל המרכז הרפואי ד"ר אוהד הוכמן הודה בסיום לפרויקטור הקורונה פרופ' סלמאן זרקא על ביקורו והשבחים שחלק לצוותים השונים במרכז הרפואי.

פרויקטור הקורונה פרופ' סלמאן זרקא עם מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אוהד הוכמן בביקור במחלקת פנימית א', שהוסבה למחלקת קורונה (צילום: גדי נס, דובר המרכז הרפואי בני ציון)
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות