19.01.2022

יום רביעי

צילום: דוברות מכבי

פרוייקטור הקורונה ביקר במתחם החיסונים של מכבי בזיכרון יעקב

פרופסור זרקא הגיע לבקר במתחם החיסונים של מכבי בזיכרון יעקב, שיבח את הצוותים של מכבי וקרא להמשיך את קצב חיסוני הילדים: "פגשתי ילדים מדהימים וחזקים שבחרו להגן על עצמם ועל סביבתם"


מבצע חיסוני ילדים בגילאי 5 עד 11, ממשיך לצבור תאוצה במכבי. אמש (שלישי) הגיע למתחם החיסונים של מכבי בזיכרון יעקב, פרויקטור הקורונה, פרופסור סלמאן זרקא, והתרשם: "הגעתי למתחם החיסונים של מכבי ופגשתי ילדים מדהימים וחזקים יחד עם ההורים שלהם, שבחרו גם להגן על עצמם ולהתחסן, לשמור על סביבתם, וגם לאפשר להם לחזור לשגרת חיים בלי בידודים. אומנם הקורונה בילדים לרוב נתפסת כקלה אך לצערי ישנם גם מקרים קשים. נאחל חג חנוכה שמח ובריאות טובה, תודה לצוות מכבי, בואו להתחסן אנחנו רוצים את החיים שלנו בחזרה"

צילום: דוברות מכבי

במכבי קוראים לכל הורה שמתלבט לפנות אל רופא הילדים ולקבל מידע מהימן, כך שהבחירה תהיה מושכלת ומבוססת על נתונים ומידע אמין. מדובר בצעד חשוב במאבק הלאומי בנגיף הקורונה, שכן חיסוני הילדים יחזירו את ילדי ישראל לשגרת חיים אופטימלית, חברתית ולימודית. במחוז הצפון של מכבי קרוב ל-40,000 ילדים וילדות בגילאי 5-11 שיכולים להתחסן, כאשר חיסון הילדים מתבצע בליווי אחד ההורים או מבוגר מטעמו עם חתימה על הסכמה וייפוי כוח. החיסונים מתבצעים בתאום תור מראש במוקד "מכבי ללא הפסקה", באתר מכבי ובאפליקציה. 

רונית לוי חיון, מנהלת מכבי במרחב זיכרון יעקב –טירת כרמל: מתחם החיסונים במול זיכרון הוקם מתוך מחשבה להעניק לחברי מכבי באזור מקום נגיש ומרווח על מנת למנוע התקהלות ולשמור על בריאותם. במתחם ניתנים חיסוני קורונה ושפעת למבוגרים ולילדים בהפרדה ואף הנגשנו, לבקשת המטופלים, את שעות הפעילות גם בשבת. בואו להתחסן הצוותים שלנו כאן עבורכם"

צילום: דוברות מכבי
צילום: דוברות מכבי
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

יוחנן וולאך
חדשות היום

תנו קרדיט לקבוצות הפריפריה

יוחנן וולאך, מכוכבי נבחרת ישראל למונדיאל מכסיקו-70', סוקר את השינויים הדמוגרפיים של קבוצות ליגת העל  בעשרות השנים האחרונות.  מרכז הכובד יצא, ובצדק, מגוש דן והתפרס

חדשות היום

עבודות תשתית נרחבות ברחוב מינץ בקרית אתא

העבודות מתבצעות במסגרת שיקום שכונות ותיקות בכל העיר במסגרת תוכנית הפיתוח העירונית, החלה עיריית עיריית קרית אתא בביצוע עבודות תשתית נרחבות ברחוב מינץ כחלק משדרוג

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות