20.05.2022

יום שישי

צילום: דוברות עיריית חיפה

פקחי אגף האכיפה של עיריית חיפה חילצו הבוקר אדם מבוגר שרכבו נתקע על אי תנועה ברחוב בר יהודה

במהלך סיור שערכו הבוקר פקחי אגף האכיפה של עיריית חיפה באזור הצ׳ק פוסט, הם הבחינו באדם השרוי במצוקה בתוך רכבו, לאחר שנתקע על אי תנועה ברחוב בר יהודה.

צילום: דוברות עיריית חיפה

תאופיק שאמי, אחד הפקחים שהיה במקום משחזר: ״חילצנו מתוך הרכב שהיה שקוע עמוק בתוך הבוץ אדם בשנות ה-70 לחייו שנראה ממש חסר אונים, ודאגנו לו למחסה בטוח.

לאחר מכן גררנו את רכבו השקוע באמצעות טנדר עירוני, תוך קבלת סיוע מניידת פיקוח נוספת, שחסמה את הכביש.
מאחר והיה תקר באחד מגלגלי המכונית, החלפנו לו גלגל והדרכנו אותו איך להגיע למוסך הקרוב כדי שיבצע בדיקת תקינות לרכב. לסיום, יצרנו איתו קשר טלפוני ושמחנו לשמוע שהוא הגיע הביתה בשלום״.

אילן חודידה, מנהל אגף האכיפה בעיריית חיפה שבח את פעילותם המהירה ומצילת החיים של הפקחים, והדגיש כי בימים סוערים אלה הם הונחו לתעדף מתן סיוע בכל הקשור למפגעי הסערה, ושכך ימשיכו לפעול ביחד עם כל הכוחות במטרה לשמור על בטיחות הציבור.

צילום: דוברות עיריית חיפה
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

פרשת השבוע

פרשת בחוקותי

כניסת שבת: 19:00יציאת שבת: 20:16 פרשתנו פותחת בפסוק: ״אִם בְּחֻקֹּתַי תֵּלֵכוּ וְאֶת מִצְוֹתַי תִּשְׁמְרוּ וַעֲשִׂיתֶם אֹתָם״ (ויקרא כ"ו, ג'). מיד מעדכן אותנו הקדוש ברוך הוא

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות