20.09.2021

יום שני

באדיבות דוברות ידידים

פעוט ננעל בשגגה ברכב בעכו וחולץ בשלום על ידי מתנדבי ידידים, בידידים קוראים להורים לאמץ "כלל מפתח"

היום (שני) בשעה 16:51 התקבלה קריאה במוקד ידידים אודות פעוט כבן שנה וחצי שננעל בשגגה ברכב ברחוב יהודה הלוי בעכו.

גבי ממן ויעקב דרי, כונני סניף עכו, נענו לקריאה והגיעו במהירות למקום. באמצעות הציוד הייעודי שברשותם חילצו הכוננים את הפעוט בשלום, ללא גרימת כל נזק לרכב.

גבי מספר: "כשהגעתי למקום ראיתי את האב מחוץ לרכב כשהוא לחוץ מאוד. ניגשתי מיד לפתוח את הרכב עם הציוד שברשותי. הפתיחה הייתה מורכבת מעט, אך יחד עם יעקב התגברנו על הקשיים והצלחנו לפתוח במהירות את הרכב. כשהשבנו את הפעוט לאב הנרגש הוא הודה לנו בדמעות והותיר גם אותנו עם סיפוק עילאי ואדרנלין בשמים.

אני חייב לציין את תושייתו של המוקדן שלאורך כל זמן החילוץ היה עם האב על הקו והרגיע אותו, מה שאפשר לנו לפעול בריכוז ובלי לחץ".

בידידים שבים וקוראים להורים לשאת את מפתח הרכב עליהם • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים במספר 1230 ללא כוכבית.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות חיפה

לקראת חג סוכות: הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה קורא לציבור לנקוט במשנה זהירות בשימוש במכשירי חשמל בתוך הסוכה

לקראת חג סוכות הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה, איגור דוסקלוביץ, פונה לציבור ומבקש תשומת לב מרבית לאזהרות והוראות הבטיחות בשימוש במכשירים חשמליים בתוך הסוכה. הממונה

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות