17.09.2021

יום שישי

קרדיט: דוברות כללית

פנים חדשות במחלקת הילדים מרפאת כללית הרמן

הושלמה התחדשותה של מחלקת הילדים במרפאת כללית הרמן בקרית מוצקין, בניהולה של ד"ר אהובית טלמור, עם הצטרפותה של רופאה חדשה

הורים תושבי קרית מוצקין שטופלו במרפאת הרמן הוותיקה בילדותם מופתעים בהגיעם למחלקת הילדים המרפאה עם ילדיהם שלהם ומוצאים מחלקה שהשתנה לחלוטין והפכה לחדישה, בעיצוב צעיר ורענן, שונה מאד ממה שזכרו. חשוב מכך, הם מקבלים שירות על ידי צוות רופאות איכותיות שהתחדש לאחרונה, עם הצטרפותה של ד"ר אוליסיה פורלוב. ד"ר פרלוב שעברה לאיזור ממרכז הארץ. למדה רפואה באקדמיה רפואית והתמחתה ברפואת ילדים ברוסיה, שם עבדה גם במשך 7 שנים במחלקת ילדים בבית חולים מרכזי. עם עלייתה ארצה, החלה לעבוד במרפאת כללית במחוז דן פתח תקווה ועברה השלמת התמחות במח' הילדים בית חולים קפלן, אותה סיימה לאחרונה. עם המעבר של המשפחה לאיזור הצפון, השתלבה במחלקת הילדים בקרית מוצקין – הרמן.

מאז ילדותה ידעה שתהיה רופאה, במידה רבה המשיכה את דרכה של אמה שהיא פרמדיקית. אכן, היא אומרת "זה כנראה בדי. נ. איי. שלי. אני חשה שאני במקום הנכון בעבורי, שאני נדרשת כאן  ויכולה לעזור לילדים ובמקביל, להסביר ולהדריך את הוריהם שלפעילותם והתנהגותם השפעה משמעותית על הילדים ובריאותם. אני מאמינה שייעוד רופא הילדים, מעבר לטיפול בילד בעת מחלה, גם בהכוונת ההורים כיצד לתרום לכך שילדם יגדל בריא נפשית וגופנית, לראות סימני מחלה, לדעת להבדיל מצבי חירום למצבים שגרתיים לילדים ומתי יש לפנות לרופא. אני מאמינה בחשיבות שביצירת אמון מצד ההורים ברופא, כי כאשר הם סומכים עליו הם גם משתמשים נכון יותר בשירותי הרפואה. במתן הסבר בגובה העיניים ושיתוף ההורה באשר לסיבות האפשריות לתופעות והשיקולים בהחלטה אם להסתפק במעקב או להתחיל מיד בטיפול, ניתן להימנע מתופעה שכיחה ומזיקה של טיפול יתר או מיותר. בזמנה החופשי היא מאוד אוהבת לקרוא, בעיקר חשוב לה להתעדכן בספרות מקצועית, להעביר כמה שעות עם ספר בידיים – זה תענוג של ממש בעבורה. 

ד"ר פורלוב מצטרפת לד"ר ילנה גרץ, רופאת הילדים המוכרת והמוערכת במרפאת הרמן. ד"ר גרץ סיימה למודי רפואה בברה"מ והמשיכה שם בהתמחות בילודים ופגים (נאונטלוגיה) לאחר עלייתה ארצה, השתלבה בפגיה בבית חולים כרמל ובהמשך התמחתה שם ברפואת ילדים. בתום ההתמחות החלה לעבוד במחלקת הילדים במרפאת הרמן. היא טיפלה כבר בדורות של ילדים במרפאת הרמן וכיום לא אחת פוגשת הורים בהם טיפלה בילדותם שמביאים לטיפולה את ילדיהם שלהם. בעבורה, היא אומרת, ההשתלבות ברפואת ילדים במרפאת קהילה חשובה ומשמעותית, כי היא מאפשרת להיות בקשר מתמשך עם הילד ומשפחתו, לעקוב אחר התפתחותו לאורך שנים, להנחות אותו ואת ההורים כיצד לתרום לבריאותו בהווה ובעתיד. 

בזמנה החופשי היא אוהבת לקרוא, מפגשים חברתיים ומשפחתיים, לטייל בטבע ולתכנן מסלולים בארץ ובחו"ל.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות