27.05.2022

יום שישי

מנהלת הקרן לחיפה עו"ד לימור עלמני (מימין) עם עדנה שבודי, אחותו של עו"ד צביקה שבודי ז"ל (צילום: דוברות הקרן לחיפה)

פינת ישיבה מעוצבת בצורת לב, הוצבה לפני זמן קצר ע"י הקרן לחיפה בטיילת חוף הכרמל לזכרו של עו"ד צביקה שבודי ז"ל, באותו המקום שבו נפטר לפני כשלוש שנים באופן פתאומי בגיל 56 בעת ריצת בוקר

מאז פטירתו, דאגו בני משפחתו להנציח את זכרו , לרבות בבית הכנסת שבו נהג להתפלל וכן בעריכת תחרויות טניס לזכרו.

פינת הישיבה שנתרמה כעת על ידי בני משפחתו, מהווה פעילות נוספת להנצחת זכרו, אשר נועדה גם לרווחת תושבי העיר חיפה.

פינת ישיבה מעוצבת בצורת לב, הוצבה ע"י הקרן לחיפה בטיילת חוף הכרמל (לשעבר מרידיאן), לזכרו של עו"ד צביקה שבודי ז"ל (צילום: דוברות הקרן לחיפה)

מנהלת הקרן לחיפה עו"ד לימור עלמני : "בראש ובראשונה אני מבקשת להודות לבני משפחתו של עו״ד צביקה שבודי ז"ל , אשר מנציחים את זכרו, לרווחתם של תושבי העיר. לקרן לחיפה היה את הכבוד ללוות את המשפחה בתהליך ארוך אך מספק. כולנו תקווה כי תושבי העיר יראו במקום הרבה מעבר להנצחה ויוקירו את האיש ופועלו הרב, ואת הערכים שאותם ייצג בחייו".

צביקה שבודי ז"ל היה עורך דין מוכר בעיר חיפה, וחבר אגד, מנהל מחלקת יחסי ציבור ומורה דרך והותיר אחריו רעייה, איבון ו-6 ילדים.

צביקה שבודי ז״ל אהב את הארץ ואת הבריות. צנוע, טוב לב ונעים הליכות ומשחר נעוריו עסק בספורט על כל ענפיו: כדורגל, כדורסל, צלילה , ריצה וטניס שולחן ובתוך כל זאת , קבע עתים לתורה ונתינה רבה, חסדים ומצוות.

פינת ישיבה מעוצבת בצורת לב, הוצבה ע"י הקרן לחיפה בטיילת חוף הכרמל (לשעבר מרידיאן), לזכרו של עו"ד צביקה שבודי ז"ל (צילום: דוברות הקרן לחיפה)
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מדע ובריאות

יום בטיחות הילד התקיים במרכז הרפואי לגליל

במרכז הרפואי לגליל נערך היום (חמישי) יום בטיחות הילד, בשיתוף ארגון בטרם לבטיחות ילדים.במסגרת היום המיוחד הוקמו בכניסה לאגף ילדים ולאגף נשים ויולדות דוכנים שונים

חדשות היום

צו סגירה הוצא למקום המשמש להימורים בנשר

המשטרה חשפה לפני כשבועיים מקום המשמש להימורים בנשר ואתמול הוצא צו סגירה למקום במסגרת אכיפה ממוקדת ויזומה של תחנת משטרת נשר נגד מחוללי פשיעה ובהם

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות