30.11.2021

יום שלישי

טקס חנוכת פארק המדע של כרמיאל. (מימין לשמאל): פנחס סירוקה, סגן ראש העיר, משה קונינסקי, ראש העיר, שוש עינב, לשעבר מנהלת אגף גנים ונוף בעירייה, אלי חפוטה מנהל אזור צפון בקק״ל, משה ונגר מנכ״ל החכ״ל כרמיאל (צילום: דוברות עיריית כרמיאל)

פארק המדע החדש של כרמיאל נחנך השבוע בהשקעה של כ-1.8 מיליון ש"ח

פארק המדע של כרמיאל שהוקם ע"י החברה הכלכלית לכרמיאל במימון של הקק"ל, מפעל הפיס ועיריית כרמיאל בשכונת המייסדים, ברחוב צה"ל, בסמוך למרכז המדע "חווידע" והמשתרע על שטח של כ-2 דונם, הינו, פרוייקט ייחודי המשלב את עולם החינוך המדעי לצד חיבור וקיימות עם הטבע

פארק המדע החדש של כרמיאל. (צילום: דוברות עיריית כרמיאל)

ראש העיר ויו"ר דירקטוריון החברה הכלכלית לכרמיאל משה קונינסקי : "הפארק תוכנן ובוצע באופן שבו הוא משתלב עם הנוף הגלילי בעיר, ובמקביל מספק חוויה לימודית ייחודית לילדים על ידי הפעלתם באופן אקטיבי במתקנים ויצירת אנרגיה באמצעות משחקי מדע".

מנכ"ל החברה הכלכלית לכרמיאל משה ונגר : "בין המתקנים המיוחדים שהוקמו בפארק: "הליקופטר"- המדמה חווית טיסה לילדים באמצעות פעולות פיזיקליות, "אופני מערבולות" היוצרים מערבולת של מים, "פטריית שיווי משקל", "טיסה בשחקים"- מטוסים שמופעלים ע"י דיווש של הילדים, ספסל מוביוס, "פיסת ירח" המדמה תחושה של קפיצה על הירח ועוד מתקנים מיוחדים ומעניינים!"

משה קונינסקי אמר עוד:
"אני רואה חשיבות רבה ביותר בהשקעת משאבים בשכונות הוותיקות בעיר ובמסגרת פעילות זו, 'הפארק הוקם בשכונת המייסדים, ברחוב צה"ל, בסמוך למרכז המדע "חווידע" על מנת לאפשר בילוי משותף בשני המקומות ולייצר חוויה כוללת של למידה והנאה לילדים. תיהנו!"

פארק המדע החדש של כרמיאל. (צילום: דוברות עיריית כרמיאל)
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

סיפורו של חוקר

סודותיה של מריה(סיפור חקירה)

היה זה בוקר יום ראשון, שהגיע אלי אורי (שם בדוי) שהינו חבר וותיק שלי משכבר הימים. אורי התקשר אלי כבר ביום שישי בסערה וביקש להגיע

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות