04.07.2022

יום שני

עשרות מתנדבי "ידיד לחינוך" נפגשו בטקס סיכום שנת פעילות במוסדות החינוך בחיפה

שבעים ״ידידי חינוך״ – גמלאים חיפאיים המתנדבים לאורך השנה בבתי הספר בעיר חיפה, ציינו השבוע את סיום שנת הפעילות באירוע חגיגי הנערך בבית אבא חושי

תכנית "ידיד לחינוך" אותה מוביל מינהל החינוך בעיריית חיפה יחד עם עמותת "ידיד לחינוך", הינה תכנית ייחודית הפועלת מזה 13 שנים.

במסגרת התכנית, מגיעים מידי שבוע עשרות מתנדבים לפעילות הנמשכת ארבע שעות בבתי הספר בעיר, ומסייעים בהפעלת ספריית בית הספר, עוזרים לתלמידים בהכנת שיעורי הבית ומעבירים סדנאות בכיתות הלימוד. לצד ההתנדבות ולאורך השנה, עוברים המתנדבים השתלמות בנושאים שונים שמטרתם להעשיר את ארגז הכלים שאיתו הם מגיעים לבתי הספר.

במינהל החינוך בעיריית חיפה מציינים כי פעילותם של המתנדבים היא נכס משמעותי למערכת החינוך כולה ולתלמידים החיפאיים בפרט. מעבר לתרומתם הפדגוגית, הגימלאים מביאים עימם חמלה, רגישות ואכפתיות עצומה כלפי המורים והילדים. אין ספק כי גם עולמם של הגימלאים מעושר בזכות המפגש בבתי הספר וגני הילדים והוא מעניק להם משמעות וערך.

במפגש סיכום השנה שהתקיים השבוע, השתתפו המתנדבים בהרצאתו של יורם מארק רייך על חייו ושיריו של לאונרד כהן, הקשר שלו ליהדות ולישראל, והקשיבו לקטעי נגינה מבית היוצר של תזמורת בי"ס דינור. נציגי אגף החינוך בעיריית חיפה העניקו למובילות התכנית שי צנוע והודו לגמלאים ולגמלאיות על הנכונות להמשיך ולהתנדב גם בשנה הבאה.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

תחנת משטרה נחנכה באיבטין

משטרת ישראל / מחוז חוף ערכה הערב (א') טקס חנוכת נקודת משטרה ביישוב הבדואי אבטין בעמק זבולון. הטקס נערך במעמד השר לביטחון הפנים חה"כ עמר

חדשות חיפה

מתחמי מחזור חדשים בנהריה

נהריה ממשיכה את מהפכת המחזור. מתחם מחזור חדש הוצב ברחוב שפרינצק הכולל את כל סוגי פחי המחזור ובעקבותיו יוצבו יותר מ-30 מתחמים דומים בכל רחבי

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות