19.01.2022

יום רביעי

צילום: דוברות הקריה הרפואית רמב"ם

עצרת מחאה נגד האלימות כלפי הצוותים הרפואיים התקיימה היום בקריה הרפואית רמב"ם

הצוותים הרפואיים ברמב"ם – אחיות ורופאים, התכנסו היום לפני הצהריים לעצרת מחאה ליד מחלקת המיון בבית החולים – מחאה על האלימות נגד צוות של מחלקת אונקולוגיה שהוזעק לטפל בחולה שהחל לדמם במיטתו בחדר אשפוז במחלקה.

צילום: דוברות הקריה הרפואית רמב"ם

כאשר הצוות נכנס לחדר על מנת לטפל בחולה הוא הותקף בידי בני משפחה , הצוות נמלט מהחדר והזעיק מאבטחים ואת שוטר בית החולים שהותקפו גם הם. בעצרת המחאה סיפר יו"ר וועד הרופאים ברמב"ם , פרופ יהודה אולמן כי הרופא שהותקף הביע חשש לחייו עד כדי שפחד לנסוע חזרה לביתו בלילה בתום המשמרת. גם האחיות סיפרו על תחושת פחד עמוקה.

נור איברהים, אחת מהאחיות שהותקפה אצמול בלילה בחדר האשפוז סיפרה על הזעזוע שחשה כשהותקפה בתוך חדר אשפוז בזמן שהיא מנסה להושיט סיוע למטופל.

צילום: דוברות הקריה הרפואית רמב"ם
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

עיריית קריית מוצקין זוכת חמשת הכוכבים במקלוט ומיגון ממשיכה בהיערכות למיגון ומציבה מיגוניות בגני הילדים

ראש העיר, חיים צורי: ״הבטחון והבטיחות שלכם חשובים לנו״ ״האומיקרון לא יעצור אותנו מלהשקיע והפעם הצבנו מיגוניות כחלק מהיערכות לחירום בגן הילדים ורה ויצמן״, אמר

יוחנן וולאך
חדשות היום

תנו קרדיט לקבוצות הפריפריה

יוחנן וולאך, מכוכבי נבחרת ישראל למונדיאל מכסיקו-70', סוקר את השינויים הדמוגרפיים של קבוצות ליגת העל  בעשרות השנים האחרונות.  מרכז הכובד יצא, ובצדק, מגוש דן והתפרס

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות