17.09.2021

יום שישי

צילום: ד"ר ריאן אבראהים

עצמאות בריאותית גם ביום העצמאות

כללית דואגת להמשיך ולהנגיש את החיסונים למי שטרם התחסן עד כה וממשיכה להפעיל את מתחם החיסונים במרכז הקונגרסים גם במהלך יום העצמאות בין 12:00 ל-20:00

רות ברוך, מנהלת הסיעוד של כללית במחוז חיפה וגליל מערבי ומרכזת מבצע החיסונים: אני קוראת לכל מי שהיסס עד כה ולצעירים בגילאי 16 ואילך שטרם התחסנו לחגוג את העצמאות בשני המובנים ולנצל את ההזדמנות להתחסן במתחם מרווח ובמסלול מהיר ונוח, עם קפה לקינוח.

גם מי שהיה ספקן לגבי החיסון יכול להתרשם מהנסיון שהצטבר ממתן מיליוני חיסונים בארץ ועשרות מיליונים בעולם, לפיו גם חודשים לאחר קבלת החיסונים אין תופעות לוואי ומאידך מי שהתחסן זוכה לעצמאות מחדש בחיי היום יום. עד כה חוסנו במחוז חיפה וגליל מערבי כ-470 אלף המהווים 80% אחוזים מכלל המועמדים לחיסון. התוצאות הטובות ניכרות בירידה של ממש בשיעור החולים. בעוד בשיא המגפה טיפלנו בלמעלה מ-6000 חולי קורונה ביום, הרי כיום המספר צנח לכ-450.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות