29.11.2021

יום שני

צילום: ההסתדרות מרחב חיפה

ענף הבניין והעץ בהסתדרות במרחב חיפה, בריכוזם של שלומי בן ופנינה חדד מסכם שנת פעילות פורייה

ענף הבניין והעץ לא נחו לרגע בתקופת הקורונה ואיתם גם אנשי חטיבת הבניין והעץ של ההסתדרות במרחב חיפה. שלומי בן ופנינה חדד מרכזי חטיבת העץ והבניין פעלו בשנה האחרונה במלא המרץ למען עובדי הענף.

במהלך השנה החולפת ביקרו אנשי ההסתדרות באתרי הבניה, חילקו לעובדים ווסטים, חוברות 'ביחד בשבילך', 'לומדים ומתקדמים' וחומרי הסברה על בטיחות וגהות. במסגרת הביקורים באתרי הבניה פעלו מרכזי הענף לצירוף עובדים להסתדרות ולהעברת עובדים מדמי טיפול לדמי חבר. במהלך השנה החולפת גויסו להסתדרות במרחב חיפה 147 חברים חדשים מענף הבניין והעץ ומענפי התעשייה הנלווית.

בסיועו של משה מזרחי יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה, פעלה חטיבת בניין ועץ בהסתדרות  מרחב חיפה בריכוזם של שלומי בן ופנינה חדד לחלק עשרות סלי מזון במסגרת קמחא דפסחא, באדיבות של איציק מויאל יו"ר הסתדרות עובדי הבניין והעץ.

אנשי ההסתדרות במרחב חיפה הביאו את סלי המזון עד לפתחם של האתרים השונים – נגרית חיון, סולל בונה, ברכוביץ , שכטמן, נגריית עציון, י.לרר, א.ר. כהן הנדסה, מנצ'ר יורם, שמאי מתקני חשמל, נגריית אורנית, זליג שנידרמן, המשפץ ואחים בן רחמים.

מי שלא נכח במקום לא ראה שמחה והתרגשות של העובדים, אשר הודו לנציגי ההסתדרות על היוזמה המבורכת ואף אמרו שאינם עובדי שקופים.

צילום: ההסתדרות מרחב חיפה

במסגרת פעילות חטיבת הבניין והעץ התקיים בהסתדרות החדשה במרחב חיפה בראשתו של יו"ר ההסתדרות החדשה מר משה מזרחי יום עיון לבטיחות בעבור מנהלי עבודה בבניה מאזור חיפה והצפון בשיתוף המוסד לבטיחות וגיהות. מטרת יום העיון הייתה להעמיק את הידע בנושא בטיחות בבנייה על פי חוק ארגון הפיקוח על העבודה. התוכנית כללה דברי פתיחה וברכה של שלומי בן מזכיר איגוד מקצועי בהסתדרות במרחב חיפה בענף שארגן ויזם את יום העיון בסיוע של הגב' פנינה חדד מזכירת איגוד מקצועי בענף תחת חסותו של מר יצחק מויאל יו"ר הסתדרות עובדי הבניין והתעשיות הנלוות. היום עיון כלל הרצאות בנושא בטיחות, אחריות משפטית של מנהלי העבודה , ארגנומיה ומניעת כאבי גב וסיכונים בעבודה מרצים על ידי מרצים מהתחום. מנהלי העבודה העמיקו בנושא ורכשו כלים וידע.

במהלך השנה האחרונה הסתדרות עובדי הבניין במרחב חיפה קיימה כנס קבלנים בענף במלון קדם, שכללה "הרצאה על הבר". הכנס נערך תחת חסותו של מר יצחק מויאל יו"ר הסתדרות  עובדי הבניין והתעשיות הנלוות ומ"מ נשיא הקרן לעידוד ופיתוח ענף הבניה בישראל, מר משה מזרחי יו"ר ההסתדרות במרחב , מר שי בירן מנכ"ל הקרן לעידוד ופיתוח ענף הבנייה בישראל ומר שי גרשי סמנכ"ל ארגון קבלני בנין מחוז חיפה אשר נשאו דברי פתיחה וברכה.

צילום: ההסתדרות מרחב חיפה

את הכנס פתח וברך מר שלומי בן מזכיר איגוד מקצועי  בענף הבניין במרחב חיפה ,יוזם הערב,  בסיוע של הגב' פנינה חדד מזכירת האיגוד.

בכנס התקיימה הרצאה בנושא " זהות אישית פוגשת זהות אירגונית ע"י המרצה מר ראובן ישראלי.

מטרת הכנס הייתה לחבר בין העובד לבין הקרן לעידוד ופיתוח ענף הבניה , ארגון קבלני הבניין והסתדרות עובדי הבניין , לשמור ולדאוג להון האנושי על מנת לעודד ולפתח את ענף הבנייה במחוז חיפה ובכלל, במטרה לדאוג לעובדים להכשרה מקצועית מתקדמת , שיפור תנאי רווחת העובדים, קידום נושא הבטיחות, פיתוח טכנולוגי בענף וכן הגדלת מספר העובדים הנקלטים לענף הבנייה אשר מהווה מנוע לצמיחה כלכלית וגורם מוביל במשק הישראלי.

הערב הסתיים בארוחת ערב משותפת על מנת לחבר ולגבש את הקבלנים.

ביוזמת מרכזי חטיבת העץ והבניין שלומי בן ופנינה חדד, חגגו במהלך השנה האחרונה  את יום האישה הבינלאומי לעובדות ובנות זוג של עובדי הבניין. נערך יום ספורט לעובדי הבניין ויום כייף לעובדים שכלל טיול לרמת הגולן במימון המרחב. נערכו השתלמויות לעובדי צמיתות והשתלמויות לגמלאי ענף הבניין.

צילום: ההסתדרות מרחב חיפה
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

פירסט קלאס

מה עוד אפשרי להגיד על עומר אצילי שעדיין לא נאמר ? שחקן הקלאץ' של הליגה הישראלית הוכיח שוב מה טמון לו ברגליים, כשפעם השנייה העונה

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות