13.06.2021

יום ראשון

צילום היצירות יחצ לימור כרסנטי

עמותת "מתגייסים למען חולי לוקמיה" גאה להציג את יצירות האומנות הקסומות שקיבלה בימים אלה לרשותה למכירה

רינה דהן, יו"ר עמותת מתגייסים למען חולי לוקמיה מספרת:"לפני כחודש וחצי פנו אלי מגלריה ידועה וותיקה בארץ ואמרו שנבחרנו לקבל תרומה חלקית של עזבון ממשפחה של אספן ידוע ז״ל.התנאי היה להגיע בהקדם ולאסוף את התרומה.נסענו לתל אביב אחרי תאום עם אשתו של המנוח .

כל הפריטים שקיבלנו במקום בתרומה היו נפלאים ובעלי ערך. בין היתר היו ליתוגרפיות מעניינות של נחום גוטמן ויוסל ברגנר, אורגינלים של יעקב אייזנברג – רישומים וסקיצות, ציורים של קובץ׳, אליחי, טקץ ׳, ליתוגרפיות של פיצחדזה ואחרים, כולן של אומנים ישראלים, אירופאיים שהגיעו לארץ בשליש הראשון של המאה הקודמת. היתה התרגשות גדולה במקרה הזה, כמו בכל תרומה בסדר גודל כזה. מדובר על כמה אלפי דולרים !

זהו אוסף נהדר ומוערך של אומנות ישראלית שחלקו כבר נמכר והביא סכומים נאים לטובת חולי לוקמיה.אנו מוכרות את היצירות בחנויות שלנו במחירים של בין כ-100 ₪ לליתוגרפיות עד כ-1000 ₪ לאוריגינל. תלוי באומן ובגודל, האם ממוסגר או לא.

אנו מעודדות רכישה של אומנות ישראלית ומתרומות אלה בסופו של דבר ניתן לעזור לחולי לוקמיה לעבור ביתר קלות את הקשיים שנפלו בחלקם.בימים אלה יש קושי להשיג תרומות ולכן אנו פונות בבקשה לפתוח את הלב ואת הכיס ולסייע לנו לעזור לחולי לוקמיה.אנו מגיעות לאסוף ולפנות דירות ועזבונות בתאום מראש"
ניתן להשיג בחנויות הוינטאג' של עמותת מתגייסים למען חולי לוקמיה- כל ההכנסות קודש לחולים!

סניפים במוריה 126 כרמל חיפהוחיים וייצמן 2 הדר חיפה
נייד רינה דהן- 052-8540091
נייד מרינה לויש- 052-6988798

צילום היצירות: יח"צ לימור כרסנטי

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

פרשת השבוע

פרשת קורח

כניסת שבת: 19:17יציאת שבת: 20:32 אף אחד לא אוהב לקבל ביקורת, נקודה! לא ביקורת בונה (את מי?), ולא שום סוג של ביקורת המסתתרת תחת שמות שונים

תרבות

טייסי הדואר

טייסי הדואר, הינו מושג בהיסטוריה של התעופה בעולם, טייסים חלוצים בתחומם העומדים באותה שורה עם מגלי ארצות וחוקרי העולם, החלוצים במערב ארצות הברית , חוקרי

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות