21.09.2021

יום שלישי

מימין לשמאל: יעל סאבו, רינת אייזן שאול, ראש העיר חיים צורי, חיים סאבו ומנכ''ל העירייה יריב גסר צילום: דוברות עיריית מוצקין

עמדות לאיסוף תרופות יוצבו בבניין עיריית קריית מוצקין, יוזמה משותפת של ראש העיר, חיים צורי וארגון ״חברים״.

תרופות בשווי מליוני שקלים נזרקות מדי שנה לפח. ארגון ״חברים״ יצא בשיתוף פעולה עם העירייה על מנת להעלות לסדר היום את הסוגיה החשובה שתסייע במתן תרופות לכאלו שידם אינה משגת ולצד זה גם תורמת לאיכות הסביבה.

אגף הרווחה ברשות באמצעות רינת איזן שאול ובשיתוף ארגון חברים לרפואה ונציגיהם בקריות, חיים ויעל סאבו תושבי העיר קריית מוצקין, ירכזו את איסוף התרופות בהתנדבות מלאה.

בעירייה קוראים לתושבים להגיע ולמסור תרופות.

יש מה לעשות בתרופות בתוקף, שנשארו ללא שימוש. יוזמה ברוכה של הארגון ההתנדבותי "חברים" מאפשרת לחולים לשעבר ולבני משפחותיהם לסייע לחולים אחרים, בעיקר כאשר מדובר בתרופות יקרות.

הארגון מקשר בין חולים שנותרו בידיהם תרופות, לבין אלה שזקוקים לתרופות אלה נואשות. מדובר בתרופות שנמצאות בסל הבריאות ובעיקר כאלה שלא.

במהלך הסיוע השוטף לחולים ולמשפחותיהם גילינו שבידי רבים נשארות תרופות ללא שימוש אחרי שהחולה החלים או חלילה נפטר‭,"‬ מסבירים בארגון ״חברים וכי משפחות אלה לא יכלו להחזיר את התרופות היקרות לחברות התרופות ולכן שמחו להעבירן לחולים אחרים.

ראש העיר, חיים צורי: ״אני מברך על הצעד הזה שיסייע לכאלו שידם אינה משגת וקורא לציבור להרתם ולהביא תרופות שהם אינם משתמשים בם״.

מנכ״ל העירייה, יריב גסר, הודה לראש העיר ולתושבי העיר חיים ויעל סאבו על ההירתמות והיוזמה. ״זה מחמם את הלב שאנו לוקחים חלק במיזם ערכי שיסייע לאנשים״.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות