04.07.2022

יום שני

צילום: דוברות עיריית ביאליק

עיריית קריית ביאליק מרחיבה את השירותים לקהילה הגאה

מנהלי אגפים ומחלקות בעיריית קריית ביאליק יצאו לסיור לימודי להכרת קהילת להט"ב  וצרכיה

במסגרת התאמת שירותים עירוניים הניתנים לתושבי העיר לקהילת להט"ב, יצאו אמש (יום ד') מנהלי האגפים והמחלקות בעיריית קרית ביאליק לסיור הכשרה בתל אביב על מנת להכיר מקרוב את הקהילה הגאה, את צרכיה ואת השירותים הייחודיים שמספקת עבורם עיריית תל אביב – יפו.

במהלך הסיור המודרך נחשפו עובדי העירייה להיסטוריית הקהילה הלט"בית , למדו על אבני הדרך והתמורות בעיצובה ומעמדה הציבורי.  בין השאר ביקרה הקבוצה במרכז הגאה המופעל על ידי עיריית תל אביב- יפו ומשמש כבית לקהילה הנותן מענה מקיף לצרכיה.

מנהל המרכז  רובי מגן הציג בפני עובדי הרשות את השירותים אשר מספק המרכז הגאה כגון אירועי תרבות, מופעי דראג, הצגות, הופעות, מסיבות ותערוכות אמנות. במקום פועלת גם קליניקה המתמחה בטיפול רפואי בלהט"ב המורכבת מצוות רב-מקצועי הכולל פסיכולוגים קליניים, ועובדים סוציאליים, בוגרי בתי ספר לפסיכותרפיה, במגוון התמחויות. דגש מיוחד ניתן בטיפול בילדים ונוער על הקשת הטרנסית ומגווני מגדר.

רובי מגן ציין בדבריו כי למרות לוח הזמנים הצפוף שלו עקב ההכנות הנמרצות למצעד הגאווה בחודש יוני הקרוב, היה לו חשוב לפגוש באופן אישי את הנהלת עיריית קריית ביאליק שהיא חלוצה בתחום שיח ולימוד עמיתים וזו הנהלת העירייה הראשונה שמבקרת במרכז הגאה לצורכי הכשרה ולימוד. סיור ההכשרה התקיים בחסות ותמיכתו של משרד לשוויון חברתי.  

ראש העיר קריית ביאליק אלי דוקורסקי : "העיר שלנו ידועה בפלורליזם הדעות ללא קשר לדת, מגדר או גזע. אנו שואפים להתאים את השירותים העירונים לצרכי תושבינו ואף להרחיב את המגוון. כך בשנים האחרונות פועל בעיר מועדון גאה במסגרת הפעילות הקהילתית של רשת המתנ"סים. מחלקת הנוער שלנו פועלת בשיתוף עם ארגון הנוער הגאה – איגי ומפעילה קבוצות לנוער להט"ב. בשירות הפסיכולוגי ובאגף הרווחה ישנם עובדים ייעודיים המטפלים בקהילה הגאה. חשוב לחשוף את עובדי הרשות לצרכים הייחודיים של הקהילה".

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

תחנת משטרה נחנכה באיבטין

משטרת ישראל / מחוז חוף ערכה הערב (א') טקס חנוכת נקודת משטרה ביישוב הבדואי אבטין בעמק זבולון. הטקס נערך במעמד השר לביטחון הפנים חה"כ עמר

חדשות חיפה

מתחמי מחזור חדשים בנהריה

נהריה ממשיכה את מהפכת המחזור. מתחם מחזור חדש הוצב ברחוב שפרינצק הכולל את כל סוגי פחי המחזור ובעקבותיו יוצבו יותר מ-30 מתחמים דומים בכל רחבי

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות