20.09.2021

יום שני

צילום: דוברות עיריית עכו

עיריית עכו ארחה את כנס מנהלי ההתנדבות הרשותיים במחוז הצפון

כ-70 רכזים ומנהלי יחידות התנדבות במחוז הצפון השתתפו לאחרונה בכנס מחוזי בעיר עכו.

הכנס עסק בסוגיות שונות בתפעול היחידות העירוניות להתנדבות בשעת חירום, בשותפויות השונות עם גורמים כגון: פיקוד העורף, הרשות המקומית וארגוני ההתנדבות המקומיים המפעילים מתנדבים. 

הכנס כלל הרצאות וסדנאות ונותחו מצבים שונים של הפעלת מתנדבים בתקופות הקורונה ובעתות חירום נוספות, שהתקיימו בשנים האחרונות במדינת ישראל וברשויות המקומיות.

את באי הכנס ברכה ליזו אוחיון, ראשת מנהל קשרי הקהילה, שציינה לשבח את עבודתו של בני כלפון מנהל היחידה להתנדבות בעיר עכו בדגש על חשיבות תפקיד משמעותי זה המהווה שליחות. בנוסף שיבחה את עבודתם והירתמותם של גורמי ההתנדבות בעיר, הסבירה את החשיבות הרבה של מנהלי יחידות ההתנדבות, את פעילות המתנדבים וארגוני המתנדבים בסיוע לתושבים בשגרה, בחירום וכמובן בתקופת "משבר הקורונה" בעיר עכו ובכלל.

עוד ציינה אוחיון כי "רוח" הרשות שאותה מובילים ראש העיר, שמעון לנקרי ומנכ"ל העירייה יניב אשור מחלחלת לכל בעלי התפקידים בעירייה וזהו בסיס חשוב ואיתן שגורם לשותפות וערבות הדדית הן ברשות המקומית והן מול המתנדבים והתושבים.

רעות גץ, מנכ"לית גרעין אומץ שאירחה את הכנס בבית בגרעין ציינה לשבח את שיתוף הפעולה לה זכו מעיריית עכו, מהמנהל לשירותים חברתיים, מנהל קשרי קהילה ושיתופי הפעולה עם שאר הארגונים בעכו במהלך משבר הקורונה.

דר' עינב לוי הנחה סדנה של ניהול שותפויות בחירום וניהול ההתנדבות בזירה המקומית. המשתתפים הודו למארגנים על ההצטיידות במידע ובארגז כלים מקיף להתמודדות בעתות משבר. 

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות חיפה

לקראת חג סוכות: הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה קורא לציבור לנקוט במשנה זהירות בשימוש במכשירי חשמל בתוך הסוכה

לקראת חג סוכות הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה, איגור דוסקלוביץ, פונה לציבור ומבקש תשומת לב מרבית לאזהרות והוראות הבטיחות בשימוש במכשירים חשמליים בתוך הסוכה. הממונה

חדשות היום

פרקליטות מחוז חיפה (פלילי) הגישה הבוקר כתב אישום לביהמ"ש המחוזי חיפה נגד קיריל ארט, מורה לריקוד בן 29 מתל אביב, שלימד במשך שנים בסטודיו לריקוד בקריות בחשד לעבירות מין חמורות בקטינה שלמדה אצלו בסטודיו

כתב האישום מייחס לנאשם עבירות מין חמורות שבוצעו בקטינה, תלמידתו לשעבר לריקוד בסטודיו. בנוסף מואשם הנאשם במעשה מגונה בקטין נוסף, תלמיד אף הוא. על פי

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות