30.11.2021

יום שלישי

צילום: דוברות עיריית נהריה

עיריית נהריה ציינה את "יום העולה"

מחלקת הקליטה של עיריית נהריה ציינה את יום העולה במפגש מיוחד שהתקיים בגן הבוטני עם משפחות העולים – ילדים ומבוגרים שהגיעו לאחרונה לנהריה ממדינות חבר העמים, צרפת ואתיופיה.

מנתונים שפרסם משרד הקליטה עולה כי 234 עולים חדשים הגיעו במהלך החודשים יולי-אוגוסט-ספטמבר לנהריה. מדובר על 82 משפחות שכוללות 147 מבוגרים ו-87 ילדים. 153 מהעולים הגיעו ממדינות חבר העמים לשעבר, 59 מצרפת, 14 מדרום אמריקה ו-8 מאנגליה. מאז תחילת השנה נקלטו 643 עולים בעיר, שמלווים על ידי צוות מחלקת הקליטה בעירייה. העולים למדו להכיר את נהריה בכנסים בהם הוצגה העיר בפניהם על ידי נציגי מחלקת הקליטה בעירייה. העולים התרשמו מהאפשרויות הרבות שמציעה העיר מבחינת חינוך, תרבות, ספורט, מגורים ותשתיות.

צילום: דוברות עיריית נהריה

באירוע 'יום העולה' השתתפו ראש העיר רונן מרלי ומ"מ וסגן ראש העיר, דימה אפשטיין, שבירכו את העולים ואיחלו להם קליטה קלה ומהירה בעיר. הפעילות לעשרות המשפחות שהגיעו לאחרונה מצרפת התקיימה בשיתוף עם קק"ל.

"אני שמח שבחרתם להגיע לנהריה", אמר לעולים הנרגשים ראש העיר רונן מרלי. "נהריה דורגה במקום השמיני בארץ במספר העולים שבחרו להגיע אליה וזו בשורה חשובה. ממלא מקום רה"ע ומחזיק תיק הקליטה, דימה אפשטיין יחד עם צוות המחלקה פועלים כדי לסייע לכם להשתלב בכל מערכי החיים בעיר, החל ממוסדות החינוך בו לומדים הילדים דרך שיעורי אולפן למבוגרים והשתתפות שלכם בפעילות קהילתית. אני מאחל לכם קליטה קלה בארץ ומברך אתכם על הצטרפותכם לעיר נהריה –הבית החדש שלכם", הוסיף מרלי.

צילום: דוברות עיריית נהריה
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

סיפורו של חוקר

סודותיה של מריה(סיפור חקירה)

היה זה בוקר יום ראשון, שהגיע אלי אורי (שם בדוי) שהינו חבר וותיק שלי משכבר הימים. אורי התקשר אלי כבר ביום שישי בסערה וביקש להגיע

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות