12.04.2021

יום שני

קרדיט: תנועת אחריי

עיריית מגדל העמק: מתוק לחיילים

קבוצת "אחריי" במגדל העמק חילקה עשרות חבילות מתוקות לחיילים בבסיסים במסגרת "מסע רמון" בעזרתם האדיבה של תושבי העיר אשר תרמו מוצרים במהלך החודש האחרון

קבוצת "אחריי!" מגדל העמק לקחה חלק גם השנה ב"מסע רמון" לזכר אילן, רונה ואסף ז"ל. עם סיום המסע יצאו מדריכי הקבוצה לחלק חבילות מתוקות כחלק מהפרויקט "מתוקים לחיילים" לחיילי מגלן שהיו לקראת יציאה לניווט לילי ולטירונים בבא"ח גולני. במשך חודש שלם לפני המסע, עמדו החניכים בסופרים בעיר וביקשו מעוברי אורח לתרום מוצרי הגינה, חטיפים וכל דבר אשר יעלה חיוך בפניהם של הלוחמים."המסע היה מעצים ומרגש, הרגשנו את תחושת הגאווה למען אסף, אילן ורונה רמון ז"ל. כאשר חילקנו את ה"מתוקים לחיילים" לאחר המסע, ראינו את החיילים מתרגשים ומחייכים, מוקירים תודה על אותה שקית במבה שתלווה אותו לאחר הניווט או במהלך השבת", אמר גל דהן אחד המדריכים בקבוצה ותושב העיר.

"הרגשנו גאים באותו הרגע. ההתרמות למען החיילים הן חלק מאוד מתחושת המחויבות שלנו כאזרח הקטן למען הלוחם\ת אשר שומרים יומם וליל עלינו כדי שנוכל להעביר את הלילה בשקט ולהרגיש בטוחים במדינה שלנו. זו שליחות בעיניינו להוציא לפועל התנדבות שכזו, החיילים שלנו נותנים את הכל בשבילנו, זה המעט שנוכל לעשות".כידוע, תכנית "הטייסת" שפותחה בביה"ס "גיורא יוספטל" אומצה על ידי "קרן רמון" ומופצת לישובים ובתי ספר ברחבי הארץ. שיתוף הפעולה בין הרשות ל"קרן רמון" התפתח להחלטה של ראש העיר אלי ברדה לבנות ביה"ס חדש בשכונת "מצפה העמק" שיקרא ביה"ס "רמון" לזכרם של אילן, אסף ורונה רמון ז"ל.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות