04.12.2021

שבת

צילום: דוברות עיריית יקנעם

עיריית יקנעם תפעיל באמצעות המתנ"ס בתיאטרון היישובי קולנוע עירוני

הקולנוע צויד במיטב המכשור בעלות של כ- 400 אלף ₪.

רה"ע: מרחיבים את התרבות ביישוב. לצופים מובטחת חווית צפייה מדהימה.

פותחים יומנים: הסרט הראשון יוקרן בחנוכה

ותיקי יקנעם זוכרים את קולנוע עמית המיתולוגי, ולאחר שהוקם קולנוע קיץ מפואר ברחבת העירייה, יופעל באמצעות המתנ"ס החל מהחודש הבא קולנוע בתיאטרון העירוני.

לשם הפעלת הקולנוע דאגה העירייה להצטיידות בסכום של כ- 400 אלף ₪.  במסגרת ההצטיידות  הותקנה בהיכל התרבות מערכת ממוחשבת ומשוכללת להורדת סרטים חדשים. כמו כן הותקן מסך הקרנה חדש בגודל של 10 על 5, והותקנה מערכת רמקולים עם סאונד מלא על מנת לאפשר חווית צפייה ושמע המתאימה לאולמות קולנוע מובילים – מערכת שכוללת פרוססורים לרמקולים וכן ציוד נלווה לרמקולים. 

בקולנוע יוקרנו סרטים לילדים, למבוגרים ולמשפחה כולה. הקולנוע יופעל על ידי המתנ"ס. הקרנת סרטים תהיה בשלב הראשון פעם אחת בשבוע.  עלות כרטיס הכניסה תהיה מסובסדת והיא תיקבע על ידי המתנ"ס.

ראש עיריית יקנעם, מר סימון אלפסי:

"שמחים להרחיב את שירותי התרבות בעיר ולפתוח קולנוע מפואר בתיאטרון העירוני. דאגנו ציוד הכולל את מיטב השכלולים, ואלו יבטיחו לקהל חווית צפייה ושמיעה מהסרטים. אני בטוח שהקולנוע יהיה הצלחה גדולה. נפעל להביא לעיר את מיטב הסרטים, והכל במחירים מסובסדים. צפייה מהנה".

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

הדליקו נר חמישי

ביום בו הודלק נר חמישי של חנוכה, הדליקה האלופה את יריבתה העונה עם דרבי שייכנס לספרי ההיסטוריה של העיר חיפה, האדומים מנגד ממשיכים ביכולת הרעה

חדשות היום

עבודות תשתית ברחוב מינץ בקרית אתא

עיריית קרית אתא מבצעת עבודות תשתית נרחבות ברחוב מינץ. העבודות ברחוב מתבצעות בהמשך לעבודות ברחוב בן עמי , יצחק שדה והרצוג במסגרת תוכנית הפיתוח לשיקום

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות