04.12.2021

שבת

צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה

עיריית חיפה תרגלה פינוי מוסדות חינוך במסגרת תרגיל מוכנות לחירום של רשות הכיבוי וההצלה

במסגרת התרגיל שהתקיים בשכונת כרמליה, פונו ילדי גני הילדים ותלמידי בית הספר למרכזי פינוי של העירייה. הפינוי התבצע על פי תרחישים שהוזרמו ע"י רשות הכיבוי וההצלה שהובילה את התרגיל ותנאי השטח של השכונה.

בהתאם לכל אלה פונו ילדי גני הילדים, באמצעות אוטובוסים של אגד להיכל הספורט ברוממה, ואילו ילדי בית הספר "הרצל" פונו עם צוותי החינוך באופן רגלי למתחם האודיטוריום במרכז הכרמל. את התלמידים ליוו קציני ביטחון של מוסדות החינוך בסיוע צוותי אגף האכיפה של עיריית חיפה.

צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה

הפינוי התבצע על פי נוהל שגובש ע"י אגף הביטחון בעיריית חיפה יחד עם משרד התחבורה ורשות החרום הלאומית, במסגרת יישום לקחי השריפה הגדולה שהתרחשה בעיר בשנת 2016 .

נוהל זה קובע, כי בכל מצב בו נדרש פינוי חירום של תושבים, יועמדו אוטובוסים של חברת אגד שיימצאו בקרבת מקום, ללא נוסעים, לרשות קציני הביטחון העירוניים ויפעלו על פי הנחיותיהם לפינוי מוסדות חינוך ובתי אבות.

התרגיל נוהל מחפ"ק מחוזי שהוקם ע"י רשות הכיבוי וההצלה, משטרת ישראל ועיריית חיפה בחניון אצטדיון סמי עופר ומחפ"ק עירוני שהוקם בהיכל הספורט רוממה יחד עם שרותי הכבאות. חדרי הפיקוד ניהלו את התרגיל והעבירו את הנחיות הביצוע לכוחות המתורגלים.

מנהל אגף הביטחון בעיריית חיפה יאיר זילברמן, ציין את שיתוף הפעולה בין גורמי החירום וההצלה וחשיבות התרגיל שהתבצע במסגרת היערכות כוחות הביטחון וההצלה לשריפות עירוניות שעשויות להתלקח בחודשי הסתיו.

צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

הדליקו נר חמישי

ביום בו הודלק נר חמישי של חנוכה, הדליקה האלופה את יריבתה העונה עם דרבי שייכנס לספרי ההיסטוריה של העיר חיפה, האדומים מנגד ממשיכים ביכולת הרעה

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות