20.09.2021

יום שני

מתחילים בהכנות לחורף צילום: ראובן כהן, דוברות עיריית חיפה

עיריית חיפה נערכת לחורף

ראש מנהל התפעול בעיריית חיפה, אוהד דורפמן, קיים השבוע ישיבת היערכות ותיאום לקראת החורף הקרוב. בישיבה השתתפו ראשי האגפים הביצועיים בעירייה ונציגי כוחות החירום וההצלה, בהם משטרת ישראל וכיבוי אש.

מנהלי היחידות הביצועיות הציגו את היערכותם להצפות ופריצות ביוב, פינוי חסימות כבישים וכן את היערכות שירותי הרווחה באמצעות מרכזי פינוי, אליהם יפונו תושבים במקרים של הצפת דירות.

נציגי שירותי הרווחה הציגו את היערכות האגף אשר יקיים בימי החורף הקרים סיורים יזומים לאורך כל שעות היום והלילה, במטרה לאתר דרי-רחוב ולשכנעם להתפנות לדירות מסתור של שירותי הרווחה.

נציגי מערכת החינוך הציגו את הפעולות המתבצעות במערכת החינוך על מנת להפחית ככל הניתן הצפות וכן את הנחיות המערכת לפינוי תלמידים בעת הצורך.

ראש מנהל התפעול הנחה להגביר את ההכנות המתבצעות ע"י העירייה לקראת החורף, במסגרתן הונחו מערכות ניקוז חדשות ונוקו פתחי ותעלות ניקוז במקומות רבים. כמו-כן נבדקה תקינות מערכות השאיבה והחיישנים במעברים התת קרקעיים ומבוצע גיזום עצים יבשים שעלולים להוות סכנה ולקרוס כתוצאה ממשבי רוח עזים.

כמו כן הנחה ראש המנהל על קיום תרגיל, במסגרתו תיבחן עבודת החפ"ק, מענה יחידות העירייה לתרחישים שונים אליהם נערכת העירייה.

מתחילים בהכנות לחורף צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות חיפה

לקראת חג סוכות: הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה קורא לציבור לנקוט במשנה זהירות בשימוש במכשירי חשמל בתוך הסוכה

לקראת חג סוכות הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה, איגור דוסקלוביץ, פונה לציבור ומבקש תשומת לב מרבית לאזהרות והוראות הבטיחות בשימוש במכשירים חשמליים בתוך הסוכה. הממונה

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות