13.04.2021

יום שלישי

עיריית חיפה מקדימה לרגל החג את התשלום לספקים

ראש העיר עינת קליש רותם, הנחתה את העירייה להקדים ולשלם לפני החג לכל ספקי העירייה את הכספים המגיעים להם בגין חשבונות שהוגשו ואושרו לתשלום.

מדובר בתשלומים בסכום כולל של כ – 20 מיליון ₪ שמועד פירעונם על פי חוק חל עד סוף חודש מאי. הקדמת התשלומים נועדה להקל בתזרים המזומנים ובאשראי הבנקאי של בעלי העסקים בהם קבלנים, ספקי סחורות ושירותים.

ראש העיר עינת קליש רותם "מהלך זה מצטרף לשורה ארוכה של צעדים אותם מקדמת העירייה מאז פרוץ מגפת הקורונה במטרה לסייע ולהקל על בעלי עסקים לצאת מהמשבר הכלכלי"

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

ישראל חוגגת עצמאות עם הטבע והמורשת

רשות הטבע והגנים: "נערכים לקליטת למעלה כ-200 אלף מטיילים ביום העצמאות" רשות הטבע והגנים מודיעה היום כי ביום עצמאות הקרוב צפויים לטייל בשמורות הטבע והגנים

חדשות היום

מתנ"ס הדר עובר לניהול החברה למתנ"סים

ניהול המתנ"ס ע"י החברה הממשלתית יאפשר לתושבי שכונת הדר ליהנות משירותים קהילתיים איכותיים ומגוונים יותר בכל שכבות הגיל ותביא לחסכון משמעותי בעלויות התפעול שיופנו להרחבת

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות