18.05.2022

יום רביעי

עיריית חיפה ממשיכה לשפר את נגישות חופי העיר לרווחת אנשים עם מוגבלויות כיסאות גלגלים צפים מוצבים בחופי הים

עיריית חיפה ממשיכה לפעול למען שיפור נגישות חופי הים לרווחת אנשים עם מוגבלויות. לאחר שלפני כשבועיים החל אגף החופים של עיריית חיפה במהלך להצבת שלטי הכוונה לעיוורים, הכתובים בכתב ברייל, צוייד השבוע "חוף זמיר" בכיסא גלגלים משופר, המותאם לשימוש נכים ובעלי מוגבלות פיזית.

הכיסא החדש מורכב משלושה גלגלי בלון, שילדת אלומיניום, גב מתכוונן, ושני מצופי צד המשמשים גם כידיות ומאפשרים ציפה של משתמש במשקל של עד 136 ק"ג. הכיסא מתאים למשתמשים בכיסא גלגלים או לאנשים המתקשים בהליכה. בקרוב יוצבו כיסאות הנגשה נוספים בשאר החופים העירוניים, בהם: חוף נאות בקריית-חיים, חוף הכרמל וחוף בת-גלים. 

הצבת הכיסאות הינה חלק משורת פעולות שביצעה עיריית חיפה לטובת שיפור נגישות החופים, בהשקעה של למעלה מ-2 מיליון ש"ח, אשר כללה בין היתר: חניה נגישה, מפות התמצאות מישושיות ללקויי ראיה, מלתחות ושירותים נגישים, מאחזי יד ויריעות ייעודיות ליצירת דרך נגישה לקו המים.

חיליק אמסלם, מנהל אגף החופים בעיריית חיפה: הנגשת חופי חיפה היא נר לרגלנו. עיריית חיפה תמשיך להשקיע את מירב האמצעים והמאמצים, על מנת שכולם יוכלו לבלות במידה שווה בחופי חיפה הנפלאים״.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות