24.06.2021

יום חמישי

קרדיט: דוברות עיריית חיפה

עיריית חיפה מכפילה את תקציב התמיכות לקבוצות הספורט

עשרה מיליון ש"ח יוענקו ע"י העירייה לקבוצות הספורט התחרותיות בעיר לתמיכה בפעילותן לאחר שנים בהן לא נרשם כל שינוי בתמיכות, אישרה וועדת הכספים את המלצת ראש העיר להכפיל את הסכום שעמד עד השנה על חמישה מיליון ש"ח לעשרה מיליון ש"ח שיוענקו השנה לקבוצות הספורט התחרותיות הפועלות בעיר.

הכפלת תקציב התמיכות נועדה להקל על מועדוני הספורט הפועלים בעיר לפעול לפיתוח ענפי הספורט השונים ולהעניק לספורטאים את התנאים הנדרשים להשגת הישגים בתחום פעילותם. 
 
ראש העיר עינת קליש רותם:
"הכפלת תקציב התמיכות הינו תוצאה ישירה של עבודות מחקר יסודית ואיסוף נתונים מעולם הספורט החיפאי תוך השוואה לערים רבות בארץ, שבדקו בחנו ומיפו את הצרכים של הספורטאים ואגודות הספורט בחיפה. במהלך המחקר זה גילינו כי עד היום חיפה לא עמדה באמות המדינה המקובלות ברוב הערים בישראל, לאחר הגדלת התקציב חיפה יכולה להתגאות בעלייה במיקומה בטבלה הארצית של תמיכות – מאחת הערים שנמצאו בתחתית הטבלה, היא הפכה לאחת הערים המובילות בראש הטבלה". 

הכפלת התמיכה מצטרפת להחלטה אותה קיבלה העירייה בשנה שעברה לראשונה בתולדות העיר, על הענקת תמיכות אישיות בסכומים שונים לספורטאים מצטיינים בגילאי 14 ומעלה אשר פעילים באגודות ועמותות רשומות בישראל. התמיכות מוענקות לספורטאים שזכו באחד משלושת המקומות הראשונים בטורניר או אליפות ארצית או בינלאומית בענפי הספורט האישים.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות