27.07.2021

יום שלישי

קרדיט: עיריית חיפה

עיריית חיפה מזמנת את חברת תש"ן לשימוע

עיריית חיפה מזמנת את חברת תש"ן לשימוע לפני ביטול רישיון העסק של חוות המכלים וצמצום תוקפו והיקפו

ראש העיר חיפה עינת קליש רותם, זימנה את ראשי חברת תש"ן לשימוע לפני ביטול וצמצום רישיון העסק של חוות המכלים. הזימון ניתן לחברה בעקבות ממצאי שימוע שנערך ע"י המשרד להגנת הסביבה מהם עולה כי החברה הפרה את תנאי היתר הרעלים, רישיון העסק והוראות החוק תוך גרימת מפגעים סביבתיים. 
בזימון מבהירה ראש העיר כי השימוע עלול להוביל לביטול רישיון העסק אותו אמורה הייתה רשות הרישוי להנפיק לחוות המכלים  לתקופה בת  10 שנים ומתן היתר זמני תחתיו לתקופה בת 6 חודשים תוך צמצום ההיתר הזמני באופן שלא יינתן היתר למכלים המושבתים.

בזימון שנשלח לראשי החברה נכתב בין היתר: "במהלך החודשים האחרונים מגיעות תלונות רבות של תושבים למוקד העירוני בגין מפגעי ריח חמורים ובלתי סבירים שמקורם לכאורה מחוות המכלים. תלונות הגיעו הן למוקד העירוני של העירייה הן לאיגוד ערים חיפה לאיכות הסביבה והן למשרד להגנת הסביבה אשר בדק וחקר את הנושא וזימן את נציגיכם לשימוע. ממצאי השימוע…העלו תמונה עגומה ולפיה הפרתם את תנאי היתר הרעלים ותנאי רישיון העסק וכן את הוראות החוק, באופן הגורם למפגעים סביבתיים".    

ראש העיר מבהירה במכתבה כי מתן ההיתר הזמני ל – 6 חודשים מותנה ע"י העירייה בעמידה בכל הדרישות והתנאים שנקבעו על ידה ונשלחו לחברה בעקבות הליך הבירור אותו ערכה העירייה לחברה. 
במסגרת זו דורשת העירייה בין היתר מחברת תש"ן להעביר לידיה את כל ממצאי הבדיקות והסקרים שבוצעו על ידי החברה, להגיש לעירייה תכנית עבודה לכלל המכלים המתייחסת לבדיקות התקינות שלהם, לקיים שיתוף פעולה מלא עם העירייה ולאפשר הכנסת מומחים מטעמה לשטח החווה לצורך עריכת בדיקות נדרשות. 

לשימוע שיתקיים ב 26.11.20 הוזמנו גם נציגי המשרד להגנת הסביבה ואיגוד ערים חיפה לאיכות הסביבה.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

"לילה לבן" באתרי התיירות בעמק יזרעאל

מגוון פעילויות לאור ירח מלא ברחבי העמק ב23-24/8/21 המועצה האזורית עמק יזרעאל היא אחת המועצות האזוריות הגדולות בישראל ובה 40 ישובים, הממוקמים במרחב תיירותי עצום

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות