27.09.2021

יום שני

צילום: דוברות עיריית חדרה

עיריית חדרה חילקה מלגות לחניכי ומדריכי תנועות נוער

חדרה בוחרת בתנועה: כחלק מהחלטתו של ראש העיר לתמוך ולחזק את תנועות הנוער, ולסייע לשבטים ולסניפים להתמודד עם משבר הקורונה, עיריית חדרה חילקה מלגות עירוניות לילדים ובני נוער עבור תשלום דמי חבר לתנועה, או השתתפות בפעילויות מטעם התנועה

"לא יהיו ילד או ילדה בחדרה שירצו להיות חברים בתנועת נוער בעיר ומצב כלכלי ימנע זאת מהם", כך הכריז ראש עיריית חדרה צביקה גנדלמן במהלך מפגש עם נציגי תנועות הנוער השונות שהתקיים בשבוע שעבר בבניין העירייה, במסגרתו קיבלו הנציגים את המלגות מראש העיר בשמן של המשפחות.

במסגרת מדיניותו להשקעה נרחבת במערכת החינוך העירונית, מהחינוך הקדם יסודי ועד לעל יסודי, הן בבינוי מבני חינוך חדשניים והן בהיבטים הפדגוגיים, הודיע ראש העיר כי עיריית חדרה תמשיך לתמוך ולהשקיע גם במערכת החינוך הבלתי פורמלית, בכלל זה, תנועות הנוער המגוונות הפועלות בעיר. כחלק מרצונו של ראש העיר לתמוך ולחזק את תנועות הנוער ולסייע לשבטים ולסניפים להתמודד עם משבר הקורונה, הורה כאמור ראש העיר, לפעול למתן מלגות לחניכי ומדריכי תנועות הנוער, עבור מי שאינם יכולים לשלם דמי חבר לתנועה, או לצאת לפעילויות מטעם התנועה.

צילום: עיריית חדרה
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות