24.07.2021

שבת

צילום: דוברות כללית

עיניים מצטיינות בכללית

תעודת הצטיינות לילדים המטופלים במחלקת העיניים לילדים במרפאת כללית ארמון בחיפה

 הפתעה משמחת ממתינה לילדים אשר מסיימים טיפול במחלקת העיניים במרפאת כללית בארמון- חיפה: הצוות מעניק להם תעודת הוקרה צבעונית תחת הכותרת  "מגיע לך כל הכבוד". 

 הטיפול בעיניים עלול להיות לא נעים ומפחיד במיוחד לילדים, די בכך שצריך להזליף להם טיפות כדי שיחושו מפוחדים. בנוסף, נדרש שיתוף פעולה בעת בדיקת ראיה או תרגול עיניים על ידי האורתופטיקות. לא אחת יש קושי להרגיע את הילד, למנוע בכי ומושקע זמן רב עד אשר מצליחים לבצע את הבדיקה או הטיפול.

צילום: דוברות כללית

יפית לוי מצוות המנהל במרפאה, העלתה רעיון לאמץ את התעודות המוענקות במרפאות לילדים שעברו בדיקת דם ולהעניק לכל ילד תעודה מחוייכת אותה הוא יכול לתלות למזכרת בחדרו. אכן, מציין ד"ר עודד לגשטיין, מומחה עיניים ילדים במרפאה, "הילדים מצפים לקבל את התעודה ומאז התחלנו להעניק אותה נרשם שיפור של ממש בהיענות הילדים ובנכונות שלהם לשתף פעולה. פתרון כל כך פשוט שעושה פלאים".

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

הספורטאים החיפאים לטוקיו 2020

בעוד פחות מיומיים תצא לדרך אולימפיאדת טוקיו 2020 שנדחתה לקיץ 2021 עקב משבר נגיף הקורונה.האולימפיאדה עצמה תתקיים תחת לא מעט הגבלות עקב הנגיף שעדיין מתפשט

פרשת השבוע

פרשת ואתחנן-נחמו

כניסת שבת: 19:14יציאת שבת: 20:26 באמצע יום עבודה הבוס שלך צורח עליך, אחד מחבריך לעבודה שם לך רגל ו"גנב" לך פרויקט עליו עבדת זמן רב,

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות