02.07.2022

שבת

בתמונה מימין: עופר דנינו צילום: עיריית קריית ביאליק

עופר דנינו – מורה מאורט קריית ביאליק נבחר כ"המורה של המדינה"

מתוך אלפי המלצות שנשלחו מהורים, תלמידים, מנהלי בתי ספר ועמיתים לעבודה , נבחר עופר דנינו כאחד מתוך שישה מורים שזכו לתואר "המורה של המדינה".

כמעט כל שנה מצליחים מורים ומורות מקריית ביאליק להיכנס לרשימה המכובדת של התחרות  "המורה של המדינה".

השנה נבחר עופר דנינו , מורה מאורט קריית ביאליק, להיות אחד משישה מורים שנבחרו אודות להמלצות החמות שהעניקו להם תלמידים והורי התלמידים בעבר ובהווה.

 "המורה של המדינה" הינו פרויקט חברתי שנועד לתת זרקור ובמה לעבודתם של אנשי החינוך המצטיינים בארץ. מאז החלה התחרות “המורה של המדינה” המשותפת לעיתון “ידיעות אחרונות”, מפעל הפיס והסתדרות המורים, כמעט מידי שנה לפחות מורה אחד מקריית ביאליק נמנית עם 50 המורים המועמדים לפרס היוקרתי.

לעופר דנינו, שהוא עצמו בוגר אורט קריית ביאליק היה חשוב להיות מורה.  עופר – מהנדס, יזם ויצואן הייטק החליט במקביל בפעילותו העסקית להתמקד בהוראה בכדי להביא שינוי למערכת החינוך.

דנינו פיתח גישה לימודית בשם רובופיזיקה המשלבת בין פיזיקה, מתמטיקה והנדסה המאפשרת להנחיל את רזי הנדסה לתלמידים החל מכיתה ז' ולהוריד את החשש מהמקצועות המדעיים. דנינו אף הכשיר למעלה מ־200 מורים ברחבי הארץ ללמד את הרובופיזיקה, חלקם אפילו מלמדים את בבתי ספר יסודיים.

את הפרס היוקרתי קיבל דנינו בטקס מרגש במעמד שרת החינוך, ד"ר יפעת שאשא-ביטון, מזכ"לית הסתדרות המורים, יפה בן-דויד, מנכ"ל בנק מסד גבי טייטל ומנכ"ל תלמ"א אלון פוטרמן.

ראש העיר, אלי דוקורסקי, בירך את עופר דנינו על הכבוד בו זכה ועל הגאווה שהעניק לעיר :" מערכת החינוך בקריית ביאליק אסירת תודה לך על מסירותך ונתינתך האין סופית לילדינו. כבוד הוא לנו עם היבחרותך לתואר היוקרתי "המורה של המדינה".

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות