25.09.2021

שבת

עומר אצילי צילום: אסף פטוקה

עומר אצילי צפוי לחזור למדי נבחרת ישראל

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

קשר מכבי חיפה שנעדר ממשחקי הנבחרת מאז התפוצצה פרשת הקטינות ערך היום שיחה עם מנכ"ל ההתאחדות יוסי שרעבי
זאת לאחר שווילי רוטנשטיינר מאמן הנבחרת הבהיר כי היה רוצה לראות את אצילי בסגל הנבחרת לקראת המשחקים מול איי פארו, אוסטריה ודנמרק, בשיחה הדגיש אצילי עד כמה הוא רוצה לשוב ולהיות חלק מנבחרת ישראל והביע התנצלות כנה אותה יפרסם גם בדף הפייסבוק שלו.

מאמן הנבחרת יפרסם את הסגל המלא של השחקנים ביום שישי הקרוב לקראת המשחקים מול איי פארו{1.9}אוסטריה{4.9} ודנמרק{7.9} ועומר אצילי צפוי להיות בין המוזמנים, לראשונה מאז התפוצצה הפרשה לפני יותר משנה.

עומר אצילי: "על המגרש אני תמיד שואף להצטיין ולעשות את הטוב ביותר עבור הקבוצה שלי. ההצטיינות הזאת אפשרה את חזרתי גם לסגל הקבוצה של המדינה, נבחרת ישראל. מהרגע בו התחלתי לשחק כדורגל, זה היה ולעולם יהיה החלום הגדול ביותר, זכות עצומה.

כמי שחוזר להיות חלק מנבחרת ישראל, כמי שגאה ללבוש את המדים הלאומיים ולתרום להצלחת הכדורגל שלנו, כמי שמייצג כל אחד ואחת מאזרחיות ישראל, חשוב לי לקבל אחריות מלאה ולומר – טעיתי. בשיקול הדעת, באירוע שלא היה צריך לקרות, כלפי מי שציפו ממני להתנהג אחרת. אני מתנצל על כך.

באותה נשימה אני מבקש להודות שוב לכל מי שתמכו בי והעניקו לי את האפשרות לתקן, האמינו בי ונתנו לי הזדמנות שנייה. אני מתחייב להוכיח בכל רגע בחיי, על כר הדשא ומחוצה לו, כי הייתי ראוי לזה ולהוות מודל לחיקוי".

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות