02.07.2022

שבת

בתמונה: צוות מיילדות חדרי הלידה של רמב"ם צילום: הקריה הרפואית רמב"ם

עומדת ללדת? סידרנו לך פגישה אישית עם מיילדת ברמב"ם

רמב"ם V.I.P – לידה היא חוויה מרגשת ומיוחדת במינה, אך מביאה איתה גם לא מעט חששות ולבטים. שירות חדש ברמב"ם נחנך לאחרונה, במטרה לסייע להורים לעתיד לקבל את המענה הטוב ביותר לכל השאלות והדילמות שמלוות אותם, בדרך לאירוע המיוחל.

החל מהחודש ניתן לתאם פגישה אישית עם מיילדת מצוות חדרי הלידה של רמב"ם. את השירות ניתן לקבל בחינם, ללא כל עלות, ובכפוף לרישום מוקדם—.

במהלך הפגישה יוכלו ההורים לעתיד להכיר מקרוב את הצוות המטפל, להעלות את השאלות המטרידות אותם, לקבל את המידע המעניין אותם באופן אישי ואת מלוא תשומת הלב מאחות מיילדת מנוסה.

"השירות החדש הוא חלק בלתי נפרד מהאופן שבו אנחנו מלווים כל יולדת שמגיעה אלינו", מסבירים במערך ההריון והלידה של המרכז הרפואי הגדול בצפון, "כשאנחנו אומרים ללדת איתך בדרך שלך, זה מתחיל מלהכיר את היולדת. שהיא תכיר אותנו. שנרגיש את ההדדיות בחוויה הזו ושהיא תדע שהיא נמצאת בידיים הכי טובות".

לתיאום מפגש אישי עם מיילדת: https://bit.ly/3LE1DA7

התגעגנו: גם הסיורים חוזרים

בתוך כך, החודש התחדשו גם הסיורים בחדרי הלידה של רמב"ם.

הסיורים המודרכים, אשר הושהו לתקופה של כמה חודשים מפאת מגבלות הקורונה, חוזרים להתקיים במתכונת המותאמת לנהלי משרד הבריאות ומתאפשרים בקבוצות קטנות ובתנאי מיגון מתאימים. שירות זה מצטרף למגוון שירותים נוספים הניתנים ברמב"ם, ביניהם קורסי הכנה ללידה אונליין וללא עלות, סיור וירטואלי דרך אתר בית החולים, מענה שוטף לכל עניין באמצעות עמוד הפייסבוק "רמב"ם יולדות" ועוד.

"אחרי חודשים ארוכים בהם נפגשנו לפני הלידה בעיקר אונליין, אנחנו מאושרים לחדש את הסיורים במערך ההיריון והלידה שלנו", אומרים ברמב"ם ומודים, "התגעגענו לראות את האמהות והאבות המצפים ולהכיר אותם מקרוב".

הסיורים יתקיימו בקבוצות קטנות, ויצאו מהבניין הראשי (בניין סמי עופר), קומה 3, בכניסה לחדרי הלידה. במהלך הסיורים, אשר יערכו מידי שבוע בימי שלישי בערב ובימי שישי בבוקר, ניתן להתרשם מהשירותים הייחודיים שניתנים ברמב"ם, להכיר את צוות המומחים הרב תחומי של בית החולים, לשאול שאלות וללמוד יותר על חווית הלידה במרכז הרפואי הגדול והמוביל בצפון.

ההשתתפות בסיורים מותנת ברישום מראש. יש חובה לעטות מסיכה במהלך כל הסיור.

ניתן להירשם לסיור באמצעות הקישור הבא: https://bit.ly/36Borjq

בתמונה: מפגש אישי עם מיילדת רמב"ם צילום: הקריה הרפואית רמב"ם
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות