21.09.2021

יום שלישי

תמי אולמן משמאל לצידו של אבי חימי צילום: ששון משה באדיבות לשכת עורכי הדין בישראל

עו"ד תמי אולמן המשמשת כיו"ר מחוז חיפה בלשכת עורכי הדין מונתה כנציגת הלשכה בוועדת האיתור לבחירת היועץ המשפטי לממשלה

המועצה הארצית של לשכת עורכי הדין בחרה הערב (ב') בישיבתה את עו"ד תמי אולמן, יו"ר ועד מחוז חיפה בלשכת עורכי הדין, כנציגת הלשכה בוועדת האיתור לבחירת היועץ המשפטי לממשלה.

בהצבעה השתתפו 38 חברי מועצה ארצית של לשכת עורכי הדין. בעד מועמדותה של עו״ד אולמן תמכו 29 חברי מועצה. בעד מועמדותו של עו״ד ערן בן-ארי הצביעו 9.

עו"ד אולמן, בעלת תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת תל אביב (L.L.B), משמשת כעורכת דין משנת 1983 ונחשבת לאחת מעורכות הדין הפליליות הבכירות בארץ. בנוסף, מזה כ-6 שנים מכהנת עו"ד אולמן כיו"ר ועד מחוז חיפה בלשכת עורכי הדין. עו"ד אולמן נשואה לפרופ׳ יהודה אולמן, מנהל האגף הכירורגי ומנהל המחלקה לכירורגיה פלסטית בבית החולים רמב"ם. לזוג אולמן שבעה ילדים, מהם שלושה ביולוגים וארבעה מאומצים.

ראש לשכת עורכי הדין, עו"ד אבי חימי: "אני מאחל לחברתי, עו"ד אולמן הצלחה רבה בתפקיד החשוב. אני סמוך ובטוח כי היא תייצג נאמנה את הלשכה ותעניק את קולה בוועדת האיתור למועמד המקצועי ביותר והראוי ביותר לתפקיד היועץ המשפטי לממשלה, וכי לנגד עיניה יעמדו שיקולים מקצועיים וענייניים בלבד, לרבות חיזוק אמון הציבור במערכת המשפט. לשכת עורכי הדין תמשיך להשפיע בכל צומת מרכזי וחשוב, ותייצג בכבוד את עשרות אלפי עורכות ועורכי הדין בישראל והציבור כולו".

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות